Regaip Kandili Sözleri | Regaip Kandili Ne Zaman 2024

Bu Yazımızda Regaip Kandili Sözleri, Kandil Mesajları, Regaip Kandili Mesajları 2024, Regaip Kandili Ne Zaman 2024, En Güzel Kandil Mesajları Resimli, Anlamlı Kandil Mesajları Bulabilirsiniz.

Regaip Kandili Sözleri | Regaip Kandili Ne Zaman 2024
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 29.05.2024 20:10
285

Regaip Kandili Sözleri

11 Ocak Perşembe 2024 gecesi Regaip kandili olarak ülkemizde ve diğer İslam ülkelerinde kutlanacak olan mübarek günlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu özel gün kapsamında, ülkemizdeki birçok kişi, sevdiklerinin de kandillerini kutlamak için çeşitli mesajlardan ve anlamlı kandil mesajları içeriklerinden yararlanacak ve bu yönde mesaj gönderecek. Dolayısı ile de sitemiz içerisinde bulunan birçok farklı ve özgün kandil mesajından yararlanabilir ve Regaip kandili sözleri aracılığı ile sevdiklerinizin kandillerini kutlayabilirsiniz. Şimdi de bu özel gün kapsamında mesajları nasıl gönderebileceğiniz yönünde bilgi verebilir ve diğer özellikler bağlamında açıklamalar yapabiliriz.

Bu mesajlar, öncelikli olarak derin bir anlam ve duygu içermelidir. Dolayısı ile de basit anlatımların yanı sıra, genellikle edebi yönü ağır basan içeriklerin tercih edildiğini ve bu yönde mesajların gönderildiğini söyleyebiliriz. Regaip kandili 2024 günü, sevdiklerinize kısa ve öz bir şekilde ve aynı zamanda derin anlamlar içeren bir şekilde kandil mesajı göndererek mutlu edebilir ve bu aşamada da Regaip kandili sözleri için sitemiz içerisinde yer alan içeriklerden yararlanabilirsiniz.

Genellikle bu tür kandil mesajlar, akşam vaktinde gönderilmektedir. Bunun sebebi ise kandillerin gece gerçekleşmesi ve bu şekilde ibadetlerin de genellikle akşam vaktinde yapılmasıdır. Yani bu noktada Regaip kandili sözleri bir hatırlatma mesajı görevini de taşımakta ve sevdiklerinize bu yönde de bir mesaj gönderme özelliğini sağlamaktadır. Regaip kandili ne zaman sorusuna verdiğimiz cevap kapsamında, 11 Ocak akşamında söz konusu bilgiler bağlamında bir mesaj oluşturabilir ve bu yol ile de gönderebilirsiniz.

Söz konusu mesajı oluştururken, şuanda ziyaret ettiğiniz sitemiz üzerinden de son derece farklı ve özgün içerikleri elde edebilir ve bu içerikler aracılığı ile de kaliteli bir şekilde mesaj oluşturarak gönderebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Aynı zamanda Regaip kandili ne zaman 2024 gibi sorular ya da diğer bilgiler için de sitemizden yararlanabilirsiniz.

Sizler de Yorum bölümüne Regaip Kandili Sözleri ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Regaip Kandili Mesajları

Evinize bereketi, kalbinize nur, gönlünüze mutluluk dolsun. El açılıp Mevla’ya yakarılan şu gecede tüm insanların duaları kabul, Regaip kandilleri mübarek olsun. Hayırlı kandiller.

Avuçların göğe yükseldiği, gözyaşlarının aktığı ve af dilenen şu mübarek gecede Regaip kandilinizi kutluyor ve hayırlara vesile olmasını diliyorum. Allah ettiğiniz ve edeceğiniz duaları kabul ve makbul eylesin. İyi kandiller.

El açıp Allah’a yakarılan şu mübarek gecede, Mevla dua edecek bütün kullarının dualarını dergâh-ı izzetinde kabul ve makbul eylesin. Regaip kandiliniz mübarek olsun. Hayırlı kandiller.

Sonsuz gücü elinde bulunduran, hikmet ve merhamet sahibi yüce Allah, bu mübarek gecede el açıp dua edenlerin dualarını kabul ve makbul eylesin. Regaip kandiliniz kutlu ve mübarek olsun. İyi kandiller.

Acıların son bulduğu, yüzlerin güldüğü, insanların huzurla ve mutlulukla dolduğu bir dünya dileğiyle mübarek Regaip kandilinizi kutlarım ve hayırlara vesile olmasını dilerim. Edeceğiniz dualar Allah katında kabul ve makbul olsun. İyi kandiller..

Kim candan iman ederse, gönülden Allah’ı zikrederse ve Muhammed aşkıyla yanarsa, Allah onun dualarını ve isteklerini kabul ve makbul eylesin. Bu vesile ile Regaip kandilinizi kutluyor ve hayırlı kandiller diliyorum.

Kardeşliğin ve barışın dünyaya egemen olduğu, insanların ölmediği ve çocukların rahatça yaşayabilecekleri bir dünya dileği ile bu mübarek Regaip kandilinizi kutlar ve hayırlara vesile olmasını isterim. Allah yapacağınız duaları kabul eylesin. Hayırlı kandiller.

Dünyada hiçbir çocuğun ölmediği, kadınların eziyete uğramadığı, savaşların son bulduğu ve insanların hepsinin sevgiyle dolduğu bir dünya temenni ederim. Bu temenni ile Regaip kandilinizi kutlar ve edeceğiniz duaların kabul olmasını dilerim. İyi kandiller.

Barışın ve sevginin tüm dünyaya hakim olduğu, insanların huzurlu ve mutlu yaşayabildiği bir dünya temennisi ile, mübarek Regaip kandilinizi kutlarım ve hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Hayırlı kandiller.

Regaip Kandili Mesajları ve Paylaşımları

Söz konusu mesajları paylaşabilmek için sadece cep telefonunuz aracılığı ile değil, aynı zamanda sosyal medya hesaplarınız aracılığı ile de iletim yapabilir ve bu yol ile de mesajları başarılı bir şekilde gönderebilirsiniz. Regaip kandili sözleri içeren içerikler yardımı ile kandil mesajı oluşturabilmek ve bu yol ile de gönderebilmek için sitemiz dahilinde yer alan sözlerden yararlanarak anlamlı bir mesaj oluşturabilirsiniz.

Regaip kandili mesajları resimli içerikleri, sitemiz aracılığı ile temin edebilir ve bu yol ile de sevdiklerinize kolayca gönderebilirsiniz. Özellikle de resimli olan içeriklerin gönderilmesi, sevdiklerinizi daha mutlu edecek ve daha sağlıklı bir şekilde iletişim kurmanıza sebep olabilecektir. Mevlid kandili mesajları ve diğer kandil mesajlarını bulabileceğiniz sitemiz kapsamındaki içerikleri, şimdi de hangi kanallar aracılığı ile sevdiklerinize gönderebileceğiniz yönünde bilgiler verebiliriz.

Kandil Mesajları Resimli

Bu gece dua eden tüm insanların duaları kabul edilir. Allah, ellerini yukarıya kaldırıp gönlünce af dileyenleri affetsin, dua edenlerin dualarını kabul ve makbul eylesin. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Bu mübarek gecede tüm sevenler kavuşsun, tüm hastalar şifa bulsun, dertsizler devaya kavuşsun, insanlar sevdikleriyle buluşsunlar. Bugün mübarek Regaip kandili. Allah edeceğiniz duaları kabul eylesin. Hayırlı kandiller diliyorum.

İnsanların insanları öldürmediği, çocukların ölmediği, kadınların incitilmediği ve annelerin babaların üzülmediği bir gün dilerim. Mübarek Regaip kandilinizi kutlar ve dualarınızın kabul olmasını dilerim. Hayırlı kandiller.

Bu kutlu gecede yüce Allah herkese sağlık, sıhhat, iman, huzur ve bereket versin. Ellerin semaya yükselip dua etmeniz gereken bu gecede Allah her kulun duasını kabul ve makbul eylesin. Regaip kandiliniz kutlu olsun.

Kalplerin Allah sevgisiyle, gönüllerin huzurla, insanların rahmetle dolup taştığı bu mübarek gecede edeceğiniz her duayı Yüce Allah makbul ve kabul etsin. Regaip kandiliniz kutlu olsun. İyi kandiller…

Sevdiklerinizle, ailenizle, akrabalarınızla ve arkadaşlarınızla huzurlu, mutlu, iyilikle dolu ve şefkatle dolu bol vakitler geçirmenizi dilerim. Allah ettiğiniz duaları kabul ve makbul eylesin. Regaip kandiliniz kutlu olsun.

Kandil Mesajları Resimli

Bu mesajları göndermenin birçok farklı yolu bulunmaktadır. Bu yolların tamamı aracılığı ile kolayca mesaj gönderebilir ve sevdiklerinizin kandilini kutlayabilirsiniz. Regaip kandili sözleri de, cep telefonları içerisinde bulunan anlık mesajlaşma programları yardımı ile ya da sosyal medya hesapları yardımı ile kolayca gönderilebilmekte ve bu yönde tebrikler yapılabilmektedir. En güzel kandil mesajları resimli içerikleri bulabileceğiniz sitemiz kapsamında, aynı zamanda diğer kategoriler içerisindeki resimli ya da bunun gibi içerikli mesajları elde edebilir ve söz ettiğimiz kanallar üzerinden de gönderebilirsiniz.

Anlamlı Kandil Mesajları

Küskünlükleri bitirelim, dargınları barıştıralım. Çocukları sevelim, şefkat gösterelim. Bugün mübarek Regaip kandili. Göğe el açan tüm insanların dualarını Allah kabul ve makbul eylesin. Kandilinizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum ve hayırlı kandiller diliyorum.

Semanın kapıları sonsuza kadar açılır bu gecede. Rahmet sağanak sağanak yağar. Böyle bir gecede el açıp dua eden kulların Allah dualarını kabul ve makbul eylesin. Regaip kandiliniz kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.

Umutsuzlara umut, hastalara şifa, sevenlere ümit, çaresize çare veren yüce Mevla, bu mübarek günde göğe el açıp dua eden tüm kullarının dualarını kabul eylesin. Regaip kandilinizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Hayırlı kandiller…

Yüce Allah bu mübarek akşamda evinize huzur, kalbinize iman, gönlünüze rahmet ve sevdiklerinize şifa versin. Regaip kandiliniz kutlu ve dualarınız makbul olsun. Hayır kandiller.

Ellerin Allah’a, gönüllerin imana açıldığı bu mübarek gecede kalbiniz imanla, gönlünüz huzurla, içiniz sevgiyle dolu olsun. Regaip kandiliniz kutlu ve dualarınız makbul olsun. Hayırlı kandiller.

Anlamlı Kandil Mesajları

Allah’ım sen bağışla bizleri. Bu mübarek gecenin hikmetinden bizler de nasiplenelim. Ettiğimiz duaları, kıldığımız namazları, Allah’ım tuttuğumuz oruçları sen kabul et. Ya Rab sen beni, annemi, babamı, kardeşlerimi, evlatlarımı ve eşimi koru. Kötü kaderden koru Allah’ım bizleri. Evlerimize sevgi ve huzur ver. Allah’ım sen her iki cihanda da utandırma bizleri. Kötü hastalıklardan, taşınmayacak yüklerden, yalan yere edilen yeminlerden, büyük konuştuğumuz sözlerden koru hepimizi. Regaip Kandilimiz Mübarek Olsun.

Ya Rabbim, sendendir gelen hayır da şer de. Allah’ım sen nasıl uygun görürsen öyle buyur elbette. Ya Rabbim, sen beni sevdiklerime, sevdiklerimi bana bağışla her iki cihanda. Bizlere iyilikler sağlıklar nasip et. Allah’ım kötü hastalıklardan koru bizleri. Dermanı olmayan derler gelmesin bizlere. Allah’ım sen bizleri nazarlardan sakla. Büyünün şerrinden koru bizleri. Allah’ım sen evlenmek isteyenlere hayırlı eşler nasip et. Evlat diye yanan yüreklere huzur ver. Evlat nasip et inşallah. Regaip Kandilimiz Mübarek Olsun.

Allah’ım mübarek aylar başlıyor. Bu hayırlı aylarda Ya Rabbim sen hayatlarımıza aydınlığını sun. Yolumuz düze çıkın. Hayırsız işlerimiz sonlansın, hayırlı işlerimiz rahatlıkla olsun. Allah’ım sen koru hepimizi şeytanın kötü oyunlarından. Sen bizleri utandırma başka kullarından. Borçlarımızı ödeyebilelim. Hayatta aldığımız tüm sorumluluklarımızı yerine getirebilecek beden ve ruh sağlığını bize ver Allah’ım. Allah’ım sen sonsuzluğa uğurladığımız sevdiklerimizin ruhlarımı da koru. Cennet makamında onlara yer ver. Allah’ım sen onların günahlarını affet inşallah. Dualarımızdan onları her zaman haberdar et. Regaip Kandilimiz Mübarek Olsun.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054714336/


0
Would love your thoughts, please comment.x