Teşekkür Sözleri | Dosta, Arkadaşa, Patrona Teşekkür Sözleri

Bu Yazımızda En Güzel Teşekkür Sözleri, Dosta Teşekkür Sözleri, Arkadaşa Teşekkür Sözleri, Patrona Teşekkür Sözleri, Hastalık Teşekkür Sözleri, Hediye İçin Teşekkür Sözleri, Hediye İçin Teşekkür Sözleri Arkadaşa, Emeği Geçenlere Teşekkür Sözleri, Müdüre Teşekkür Sözleri Bulabilirsiniz.

Teşekkür Sözleri | Dosta, Arkadaşa, Patrona Teşekkür Sözleri
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 30.05.2024 22:08
2.963

Teşekkür Sözleri

Bir insana teşekkür sözleri kullanarak hayatındaki varlığı için teşekkür etmek son derece önemli bir olaydır. Sadece ilişki bitimlerinde yapılması gereken bir olay gibi görülen bu teşekkür safhası, helallik almaya benzer bir süreçtir. İnsanların zamanlarını çalmak ve kendi hayatınla birleşmelerini sağlamak sanıldığı kadar da kolay bir şey değildir. Bundan dolayı bazı duygusal insanlar, hayatlarına devam etmeden önce veya karar verdikten sonra teşekkür etme ihtiyacı duyabilmektedirler. Bu ihtiyaç sevgiliye teşekkür mektubu olarak da ortaya çıkabilir. İstenirse de anneye veya babaya da duygular aktarılabilir. Çok sık bir şekilde görülmeyen bi faaliyet, sevdiklerinizle daha mutlu ve huzurlu olabilmenizi kolaylaştıracaktır.

Teşekkür mektuplarının veya teşekkür sözleri ile ilgili belirlenmiş olan bir liste bulunmaz. Herhangi bir insana teşekkür edebilirsiniz. Size kattıklarından dolayı birkaç cümle kurarak da aranızdaki bağı kuvvetlendirebilirsiniz. Bunun için sadece ortada bir ayrılık ve sonrasında görüşmeme gibi bir durumun olmasına gerek yoktur. Teşekkürün karşılıklı bir faaliyet olmadan da edilebiliyor olması, kişinin karakterini de ortaya koyacaktır. Böylece dostlara teşekkür sözleri tüm insanlara yönelik teşekkür sözlerine dönüşebilecektir. Mutluluğun sağlanabilmesi için bu cümlelerin içte tutulmasına gerek yoktur. Diğer insanların da duyabilmesi gerekmektedir.

Sizler de Yorum bölümüne Teşekkür Sözleri ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

En Güzel Teşekkür Sözleri

Ruhum soğuk bir yazdan sıcak bir Eylül’e geçerken yıldızlarımızdan ışıklar saça saça uçuyorduk. Güneşe duyumsayabildiğimiz sonsuz aşkımız için teşekkür ederim.

Gözümdeki kızıl ışığa lanet eden sevgili; unuttuğun yüreğimdeki aşk için teşekkür ederim.

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürü hak ediyorsun hayatım.

Aşkım bu güzel aşkı bana yaşattığın için sana sonsuz teşekkür ederim.

Bütün insanları sevdirdiğin için, gönlüme ilhamları indirdiğin için, bir ömür doyasıya güldürdüğün için, bu emsalsiz aşk için teşekkür ederim.

Bana ben olabilmeyi öğrettiğin için, ardından ökülen yaşları güle çevirebildiğin için, gülüşünle güneşim olabildiğin için teşekkür ederim.

Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim bana da yakıştığın için çok teşekkür ederim sevgilim.

Sevgilinizle kalbimle açtığınız gül hiçbir zaman solmayacak Canım öğretmenim.

Beni ben yapan bütün hayal kırıklıklarıma teşekkür ederim.

Teşekkür ederim nefesime nefes olup bana hayat verdiğin için.

Yanaklarımdan eksik etmediğin öpücükler için teşekkürler sevgili anneciğim.

Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın. Teşekkürler sevgilim iyi ki varsın.

Aşkın için, sevgin için, tertemiz kalbin için bana olan uçsuz bucaksız sevgin için sana teşekkür ederim.

Bana ben olabilmeyi öğrettiğin için Ardından dökülen yaşları güle çevirebildiğin için gülüşünle güneşim olabildiğin için varlığın için teşekkür ederim.

Arkadaşlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur. İşte sen de benim öyle bir arkadaşımsın. Her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.ArkadaşIar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sende benim öyle bir arkadaşımsın her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

Sabrınız, şefkatli ve sevecen tutumunuz için teşekkür etmek istiyorum.

Nazik davranışın için teşekkürler, hayatım boyunca asla unutmayacağım.

Sevgin, cömertliğin ve iyi dileklerin için teşekkürler. Seni çok takdir ediyorum.

Size minnettarım. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Siz olmasaydınız, başaramazdım. Teşekkürler.

Her zaman yanımda olduğunuz için teşekkür ederim.

İyi kalpliliğiniz için teşekkürler.

Yardımlarınız için minnettarım, ne yaparsam yapayım teşekkür etmek yetmez.

Siz benim için gerçek bir kahramansınız, teşekkürler.

Sizin desteğiniz olmadan bunu başaramazdım. Sonsuz teşekkürler.

Sadece sözlerimle ifade edemem, ama teşekkürlerimi sunmak istedim.

Size olan minnettarlığımı kelimelerle ifade edemem. Teşekkürler.

Yardımınız ve destekleriniz için sizi minnettarlıkla anıyorum.

Size minnettarım. Yardımınız için teşekkür ederim.

İlgili desteğiniz için teşekkürler. Gerçekten değerli bir arkadaşsınız.

Yardımınız olmasaydı ne yapardım bilmiyorum. Teşekkür ederim.

Size olan minnettarlığımı ifade etmek için kelimeler yetersiz kalır. Teşekkürler.

Sizin sayenizde başardım. Size minnettarım.

Anlamlı Teşekkür Sözleri

Şuana kadar söylenmiş olan ve anlamlı olan sözlerin büyük bir bölümünün eşe veya sevgiliye söylendiği görülebiliyor. Ailelere çok az teşekkür sözleri söyleniyor olması, aradaki bağların giderek zayıflamasına neden oluyor. Özellikle erkek çocuklarında görülen bu durum, çocuğun da kısa süre içerisinde soğuk ve uzak bir karaktere sahip olabilmesini sağlamaktadır. 

Dosta teşekkür sözleri için de en çok kullanılan sözleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca kendi düşüncelerinizi yansıtmak için de belli başlı değerler üzerinden özel durumlara hitafen kendinizi yansıtabilirsiniz. Anlamlı cümleleri kullandığınız taktirde hiçbir şekilde hakkınızda yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemiş olacaksınız.

Anlamlı Teşekkür Sözleri

Bana yürümeyi, konuşmayı, doğruyu, yanlışı, sevmeyi, merhametli ve vicdanlı olmayı öğreten, her durumda yanımda olan ve beni destekleyen canım aileme sonsuz teşekkür ederim.

En büyük bağ kardeşler arasında olan bağdır. Çok şanslıyım ki dünyada sırtımı yaslayabileceğim, beni yalnız bırakmayan bir kardeşim var. Hayatımda olduğun için teşekkür ederim canım kardeşim.

Hatalarıma, gözyaşlarıma ve tüm sorunlarıma rağmen yanımda olduğun için teşekkür ederim.

Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın. Teşekkürler sevdiğim iyi ki varsın.

Harika bir arkadaş olduğun için teşekkürler. Mutsuzluk ya da umutsuzluğun olduğu zaman hep buradaydın.

Sen sade bir teşekkürden daha fazlasını hak ediyorsun. Bundan sonra ve sonsuza kadar kalbimde olduğunu bil.

Ailelerimizden sonra bize hayatı öğreten kişilerdir öğretmenler. Hepsi kıymetlidir. Mesleğini layığıyla yerine getiren ve evlatlarımızı sevip, koruyan öğretmenlerimize teşekkürler.Vatanı için hiç düşünmeden ailesini arkasında bırakıp giden, savaşan, canını veren askerlerimize, polislerimize, sivil halkımıza ne kadar teşekkür etsek azdır.

Her anımızda yanımızda olan ve kardeş gibi gördüğümüz sevgili dostlarımız hakkı asla ödenmez. Eğer gerçek dostlara sahipseniz çok şanslısınız. Gerçek dost olmayı başarabilenlere teşekkür ederiz.

Teşekkürler hayat her şeyi öğrettiğin için.

Yardımınızı asla unutmayacağım. Teşekkürler.

Ne zaman ihtiyacım olsa, siz her zaman yanımda oldunuz. Teşekkür ederim.

Yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederim. Sizi çok takdir ediyorum.

Size olan minnettarlığımı tarif etmek zor. Ancak yine de teşekkür etmek istedim.

İçten yardımlarınız ve nazik davranışınız için teşekkürler. Siz bir dostsunuz.

Etkileyici Teşekkür Sözleri

Kelimelerin yazılı veya sözlü olarak kişilerin hayatındaki yeri yadsınamaz derecede büyüktür. Teşekkür sözleri sevgiliye yazıldığı taktirde samimi olunmaması gibi bir durumdan söz edilemez. Aynı şekilde, arada rütbe ve yaş farkı bulunan insanların farklı meslek gruplarına yönelik teşekkür mesajları yazması da normaldir. Bu mesajlarda genele uyum sağlanmalı ve mesajın ana temasının duşuna çıkılmamalıdır.

Teşekkür sözleri arkadaşlara söylendiği taktirde arkadaşlık bağlarının kuvvetlenmesi daha kolay bir hal alacaktır. Sürekli olarak sevgiliye veya günlük yaşamda görülen insanlara klasik teşekkür cümleleri kurulmaktadır. Daha özel olanlarıysa daha derin ve anlamlı olanlarıdır. Bu cümleleri de seçebilmek için aranızda belirli ölçüde bir bağ bulunması gerekmektedir. Birbirini tanıyan insanlar için hediye teşekkür yazısı örneği çoğu zaman doğum günlerinde kullanılmaktadır. Böylece hem maddi hem manevi bir hediye verilmiş olacaktır.

Ve siz güzel hayvanlar insanlardan daha masum ve sadık olduğunuz için teşekkür ederim.

Hayatıma kattığın güzellikler adına sana sonsuz teşekkürler sevgilim.

Sensiz bu hayatta avare avare dolaşırken yağmurlu havada ortaya çıkan yıldırım gibi hayatıma girdin hayatıma anlam kattığın teşekkür ederim.

Aynı gemiyi yürütmek seninle öyle harika ki:) Dümen benim elimde ama dürbün de senin elinde. Paylaştığımız bunca yılın o en önemli gününü kutlamak üzere gözlerime baktığında, sus. Sadece teşekkür ediyorum sana tuzla az ve çokça gülümsemeyle. İyi ki eşimsin sevgilim. Seni seviyorum…

Anne olma tadını bana yaşatan eşime çok teşekkür ediyorum. 9 ay ve sonrasındaki muhteşem yaşanmış bir ömür adına. Seni Seviyorum…

Bana tavlayı sevdiren harika insana sonsuz teşekkürler.

Kabus kelimesini hayatımın sözlüğünden sildiğin için teşekkürler. Hayatımı gerçek bir rüya haline getirdin.

Beni Dünya’ya getiren ve benim bu yıllara gelmemde katkısı, emeği geçen anne ve babama çook teşekkür ediyorum..

Herkes birbiri ile dost olabilir ama, herkes birbiri ile candan arkadaş olamaz, sen benim can arkadaşımsın teşekkür ederim..Ruhum soğuk bir yazdan sıcak bir eylüle geçerken yıldızlarımızdan ışıklar saça saça uçuyorduk güneşe duyumsayabildiğimiz sonsuz aşkımız için teşekkür ederim.

Sizin desteğiniz olmadan bunu başaramazdım. Teşekkürler!

İyi kalbiniz ve cömertliğiniz için teşekkür ederim. Siz harika bir insanısınız.

Sizin gibi bir dostun olduğu için ne kadar şanslı olduğumu biliyorum. Teşekkürler!

Her zaman yanımda olduğunuz için size minnettarım. Teşekkür ederim.

Siz olmasaydınız, hayatımın bu kadar güzel olacağını düşünemiyorum. Teşekkürler!

İyi niyetiniz ve fedakarlığınız için size minnettarım. Sonsuz teşekkürler.

Yaptığınız yardım benim için sadece bir jest değil, bir kurtuluş oldu. Size ne kadar teşekkür etsem azdır.

Her zaman benimle birlikte olduğunuz için size minnettarım. Sizi seviyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Hayatımıza kattığınız değer ve mutluluk için size ne kadar teşekkür etsem azdır. Siz harikasınız!

Manidar Teşekkür Sözleri

Sözlerin kişilere ve zamana bağlı olarak değişip değişmeyeceğiyle ilgili çeşitli görüşler bulunmaktadır. Örneğin bir sevgiliye ilk günlerde yazılacak olan mesajla ayrılık öncesinde yazılacak olan mesaj aynı olmayacaktır. 

Teşekkür sözleri de ilk günkü samimiyetini son günkü samimiyetiyle göstermelidir. Aradaki sevgi farkından söz edilmeli ve yaşananlar için hangi duyguların hissedildiği vurgulanmalıdır. Bütün şairler ve yazarlar da zamanında tanışmış oldukları insanlara bu şekilde veda etmeyi bilmişlerdir.

Sevgiliye Teşekkür Sözleri

Kim ne derse desin benim içimde sadece sen varsin, kim giderse gitsin, benim dünyamda sadece sen varsın, kimlerle değil sadece seninleyim sevgilim, benim olduğun için teşekkür ederim.

Çalıntılar arasında hıçkırıklar vardır. Bizim hayatlarımız çalınmadı hiç Satılmadı ve de kiralanmadı. Severek ve dağılmadan bir olmak böyle bir şey. 4. torunumuzun doğumunda hala gözlerine ellerim ellerinde bakabildiğim ve seni büyük bir aşkla sevebildiğim için, sana sonsuz teşekkürler biricik eşim.

Beni yalnız bırakmayan ve suan gerek yanımda gerek işe mesaj atarak bu özel günümde manevi yöneden yanımda olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Bir karanlık içindeydim senden önce. Sonra o huzursuz gözlerini gördüm… Bana huzur veren bu canlılığını. Boş vermişliğimi soyundum ben seninle. Hayata dikildim yeniden ayaklarımın üzerinde. Seni seviyorum. Bana sevme hakkı verdiğin ve herşeyi mahvetmediğin için sana çok teşekkür ediyorum…

Benim bana dönüşümün tek nedeni, senin bana gülümsemen oldu. İçimdeki o acılı müziği susturdun sen. Hiç hesapta yoktun ve gelim gönlüme doldun. Aşkım, sevgilim, zor günlerimin tertemiz başlangıcı. Seni çok seviyorum. Bana bu güzel duyguları yaşattığın için sana sonsuz teşekkürler.

Dostum gerçek dostluğun için bir milyon kez teşekkür ederim.

Bütün dünya bana yapamayacağımı söylediğinde, başarmam için bana yardım ettin. Desteğin için teşekkür ederim baba.

Ve en büyük teşekkürüm sana sevgili, bir daha kimseye inanmamayı, güvenmemeyi ve sevmemeyi öğrettin ve yine sana teşekkür ederim ki iyi yalancıydın.

Duyguyu Anlatan Teşekkür Sözleri

Başkasını örnek göstererek karşınızdakini olumsuz yönde eleştirmeyi veya kendinizi üstün görmeyi hedefleyen bir yazı yazmanız önerilmez. Teşekkür mesajı örnekleri genel olarak her özellikten kısaca söz etmeli fakat bu söz edişlerin ardından da gülümsetmeyi başarabilmelmelisiniz. Böylece size bir şeyler katan insana verdiğiniz değer net olarak anlaşılabilir.

Hayatta insana verilecek hediyeler arasında en güzelleri maddi olanları değil, ona kendini anlatan hediyelerdir. Bir insanın kendini detaylı bir şekilde anlatabilmesi ve tamamen dobra olabilmesi son derece zordur. Empati yeteneğinin ve farklı kişilerin görüşlerine önem verip vermemenin bir sonucu olarak bu yetenek de gelişebilecektir. Teşekkür sözleri aynı zamanda bir miktar da eleştiriyi bünyesinde barındırabilir. Böylece hem daha samimi, hem insanın kendini düzeltebilmesi açısından bir araç olarak da kullanılabilecektir. Her bir sözün sahibi farklı olduğu için, kendi sözlerinizi kişiye yönlendirirken ve kişiyi belirlerken karakterine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Harika bir meslektaş olduğun için teşekkürler. Ofis hayatı seninle daha eğlenceli hale geldi. Burada olduğun için teşekkürler.

Kalbimi çalan en tatlı hırsızın bir ömür dudaklarına doyamayacağıma söz veriyorum. Ayrıca beni bende tutan, ruhumu kaybetmeme asla izin vermeyen aşkına da sonsuz teşekkürler. Seninle her gece ve her sabah biz kadar mükemmel her şeyim.

Bütün insanları sevdirdiğin için, gönlüme ilhamları indirdiğin için, bir ömür doyasıya güldürdüğün için, tanrım, bu emsalsiz aşk için teşekkür ederim.

Teşekkür ederim böyle baktığın için, teşekkürler aklımda kaldığın için. Karanlıktan korkmuyorum eskisi gibi, senin yanın en aydınlık beyaz benim için.

Sensizliğe dayanamaz bu yürek, sensiz buz tutar ellerim üşürüm sevgilim, seninle hayat bulur bedenim bana bu sevgiyi yaşattığın için teşekkür ederim.

Dünden bugüne kadar olan sana sevdam hiç bitmedi çünkü seni hala il gün ki gibi seviyorum sevgilim bu heyecanımın tek sebebi sensin teşekkür ederim.

Bu değerli arkadaşlarımın beni yalnız bırakmayarak, en özel günümde yanımda olmalarından dolayı büyük mutluluk duyuyor ve herkese teşekkür ediyorum.

En Güzel Teşekkür Mesajları

En çok tercih edilen sözler arasında öncelikle aranızdaki bağdan söz ederek yazınıza veya teşekkür sözleri bütününü oluşturmaya başlayabilirsiniz. Bu zamana kadar anlatılmak istenen durumların her biri kişiye göre şekillendirilmiş ve buna bağlı olarak cümleler kurulmuştur. Böylece anlatmak istenenler çok daha kolay anlatılabilmiştir.

Sen gerçek bir dostsun, çünkü dünya bana sırt çevirdiğinde yanımda durdun.

Şiir bakışlım, sessizliğin dingin sularında mısra mısra gözlerine birikirken yaşam taşlarıma anlam kattığın için teşekkür ederim.

Hiçbir şey duymadığım, görmediğim anlar oluyordu. Rüyalarımda bile senden başka bir şey görmüyordum. Bana tattırmış olduğun ölümsüzlük iksiri için teşekkür ederim.

Umutlarım adına teşekkür ediyorum SANA huzurumun adına teşekkür ediyorum doğrularına, sen benim tek huzurum sen benim bildiğim tek doğrumsun AŞKlM.

Güzelliğinle içimi yakarsın, bir gülüşünle beni benden alırsın, sesinle ruhumu okşarsın, seni çok seviyorum teşekkürlerimi sunarım canım sevgilim.

Benim hayatımda bir dünya oldun sen, dünyamın içinde bir ülke ülkenin tek vatandaşı kabul ettin beni, sana teşekkür ediyorum seni çok seviyorum.

Ne kısa sözler ile seni savururum, ne yalan sözleri ile seni avuturum. Sen benim ilk başımın tacısın, sen benim gözlerimin fer’i yaşama tutunuşumsun, seviyorum seni teşekkür ediyorum bu sevgiyi yaşattığın için bana sevgilim.

Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim bana da yakıştığın için sevgilim çok teşekkür ederim.

İçimde bir kor oldu sevdan yakar bedenimi, seninle hayat bulur gözlerin nefes alırım sevgilim, sensizliğe son nefesimdir sözlerim, seninle hayatta olduğum için sana teşekkür ederim sevgilim…

Sensizliğin sonu ölüm biliyorum, sensizlik hayatın bittiği yer, cehennemin başladığı yerdir benim için bir tanem, sensiz olmaktansa hiç yaşamamak en güzeli, teşekkür ediyorum bana hayatımı geri verdiğin için benim için hayat sensin sevgilim.

Teşekkür ederim bana ilk defa aşkı tattırdığın için, bana severek yaşamayı öğrettiğin için hayata sımsıkı sarılmayı gösterdiğin için teşekkür ederim.

Anlamlı Teşekkür Mesajları

Yapılan çalışmalarla birlikte resmi teşekkür sözleri kurumlardaki yerlerini alabiliyor. Bu teşekkür mesajlarının her kurum için benzer değerlere sahip olması, öneminin ortalama düzeyde olmasına neden olabiliyor. Yine de bir çalışmanın sonucu olarak tebriğe layık görülmek son derece manidar bir hediye olarak da tanımlanabilir. Teşekkür sözleri için başkasından yardım almanıza gerek yoktur.

Tanıdığınız kişiyle ilgili diğerlerinden farklı olan bir yönü mutlaka bulunabilir. Fiziksel bir yönünden dem vurup daha sonra da hayatınızdaki varlığı için ona minnettar olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Çok fazla eleştirmemeli ve şaka sınırlarının dışına çıkarak kalp kırabilecek boyutlara ulaşmamalısınız. Bu boyutlara ulaşıldığı taktirde beklenen sonuca ulaşılamayabilir.Bu mutlu günümde yanımda olamasanız da mesajlarınızla manevi mutluluğu yaşattığınız için teşekkür ederim.

Yeni bir hayata başlarken yanımda olan ve benden desteğini eksik etmeyen bütün dostlarıma teşekkürü borç bilirim. Canlarım benim, iyi ki varsınız.

İyi arkadaşlar iyi günü, kötü günü ayırt etmezler her zaman yanında olurlar. Sen benim en iyi arkadaşımsın ve her daim yanımda olduğun içinde teşekkür ederim sana.

Şiir bakışlım sessizliğin dingin sularında mısra mısra gözlerine birikirken yaşam taşlarıma anlam kattığın için teşekkür ederim.

Sen gerçek bir dostsun, çünkü dünya bana sırt çevirdiğinde yanımda durdun. Dostum gerçek dostluğun için bir milyon kez teşekkür ederim.

Sen sade bir teşekkürden daha fazlasını hak ediyorsun. Bundan sonra ve sonsuza kadar kalbimde olduğunu bil.

Sabrınız, şefkatli ve sevecen tutumunuz için teşekkür etmek istiyorum.

Sensizliğe dayanamaz bu yürek, sensiz buz tutar ellerim üşürüm sevgilim, seninle hayat bulur bedenim bana bu sevgiyi yaşattığın için teşekkür ederim.

Bütün insanları sevdirdiğin için, gönlüme ilhamları indirdiğin için, bir ömür doyasıya güldürdüğün için, tanrım, bu emsalsiz aşk için teşekkür ederim.

Sensiz bir çare kalırım kendi dünyamda, senin hasretinle kalırım bir başıma, sensizliği kabullenemem bu yalnız dünyamda, seninle ölüme bile giderim sana canım feda.. teşekkür ederim bu aşkı yaşattığın için bana bitanem..

Duyulmamış Teşekkür Mesajları

Tatlım varlığın adına teşekkürler. Onunla ayrılmadıysam bu senin sayende oldu ve o işi kabul edişimde de tavsiyelerin yolumu aydınlattı. Annemle barıştıran da sendin ve eve bir köpek almamı tavsiye eden de. Gözünün tutmadıkları hep incitici birileri çıktılar. Sen hep en iyisini bilen, benim için en doğrunun ne olduğunu her zaman bana gerçekten söyleyen harika bir dostsun. Seni seviyorum. Varlığın adına, teşekkürler.

Ve en büyük teşekkürüm sana sevgili, bir daha kimseye inanmamayı, güvenmemeyi ve sevmemeyi öğrettin ve yine sana teşekkür ederim ki iyi yalancıydın.

Beni yalnız bırakmayan ve suan gerek yanımda gerek işe mesaj atarak bu özel günümde manevi yöneden yanımda olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Bir gülüşün yeter dertlerimin silinmesine. Bir sözün yeter beni hayata döndürmek için. İşte sen benim için o kadar önemlisin sevgilim. Teşekkür ederim sana, aşkını benden esirgemediğin için.

Tek dileğim ölurken dahi gözlerine bakabilmektir. Sensizlik cehennem olacağı için son kez cenneti görmek isterim gözlerinde bir tanem. Cennetim sensin benim herşeyim, teşekkür ederim cenneti yaşattığın için.

Teşekkür ederim Allahım bu kadar acıyı yaşatıp beni dimdik ayakta tuttuğun ve insanların gerçek yüzünü gösterdiğin için.

Her yalanın bir mumu vardır. Her mumun söneceği bir gün vardır. Sen yalancıların yaktığı o mumdan olmadın. Gerçek bir sevgilisin sana çok teşekkür ediyorum.

Hayatımızı paylaşmayı düşündüğümüz, bizi tüm kalbiyle seven, koruyan, gözünden bile sakınan insanlarda ayrı bir teşekkürü hak etmektedir.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054714094/


4
0
Would love your thoughts, please comment.x