Tanışma Yıldönümü Mesajları | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Tanışma Yıl Dönümü Mesajları

Tanışma Yıl Dönümü Mesajları

Bu Yazımızda En Güzel Tanışma Yıldönümü Mesajları, Sevgiliye Tanışma Yıldönümü Mesajları Uzun, Tanışma Yıldönümü Mektup, Tanışma Yıldönümü Mektubu, Tanışma Yıldönümü Kutlaması, Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajları Uzun Tumblr, Tanışma Yıldönümü Mektubu Uzun, Sevgiliye Tanışma Yıldönümü Mektubu Uzun, Yıldönümü Mesajları Uzun Erkeğe Bulabilirsiniz.

Tanışma Yıl Dönümü Mesajları

Her insan aşık olduğu insanla tanıştığı anda bir dönüm noktası yaşar. Ve hiç kimsenin öyle ya da böyle asla aklından çıkmaz o an. Çünkü o an büyülüdür. O an tılsımlıdır. O an bir kader değişiyordur. O an sizinle el ele bir yolda yürümek isteyen o insanı görüyor ve bir anda her şey değişiyordur. Yani her insan için özeldir, önemlidir o an. Ve nasıl tanıştınız diye sorduğunuzda iki kişinin de gözleri parlar. Bir anda o güne gider. Güzel bir tebessümle dökülür dudaklardan kelimeler. Bazen en ince ayrıntısına kadar anlatılır. Bazen dinleyen bile kendisini orada hisseder. Çünkü o an öyle bir andır ki seven için. Sevdiği ile ilk karşılaşma bir döngüdür. Bir duadır. Dilektir. Bir çocuk sevincidir.

Ve bu çocuk sevinci duramaz yerinde. İster ki sevdiği de bilsin bu heyecanı, bu mutluluğu. İster ki bilsin sevdiği onun için ne kadar değerli. O kadar değerlidir ki bu duygu. Ama kolay değildir anlatmak, ifade etmek. Ne deseniz yetmez o içeride uçuşan kelebekleri. Tanışma yıl dönümü mesajları bu konuda işe yarabilir.

Yetmez biliyoruz ama, yine de belki biraz yardımcı olabilirsiz size diye düşündük. Bunun için de en güzel tanışma mesajlarını sizler için derledik. Sizin için en büyük dileğimizse, nice mutlu tanışma yıl dönümleri… Tanışma yıl dönümü mesajları şu şekilde!

Tanışma Yıl Dönümü Mesajları

En Güzel Tanışma Yıl Dönümü Mesajları


Güzel yüzlüm, dünyamı aydınlatan güneşim… İyi ki geçen yıl bu gün bir mucize gibi girdin hayatıma. Bir yıldır dünyanın en mutlu insanı kıldın beni. İyi ki varsın, iyi ki sevgilimsin. Tanışma yıldönümümüz kutlu olsun.


Bugün seninle birlikteliğimizin birinci yıl dönümü. Sen benim kır çiçeğim ben de senin aşkitonum. Bu güzel günlerimiz gittikçe çoğalsın sevgilim. Aşkımızın sürüp gitmesi ve hep benimle olman dileğiyle…


İnsanların, sevdaların, hayatların anlamsızlaştığı bir zamanda gerçek aşkın, gerçekten sevmenin ne demek olduğunu öğretenimsin. İyi ki varsın bir tanem. Nice yıllarımız olsun birlikte…


Birlikte geçirdiğimiz оnca yılda bir an olsun bırakmadın elimi. Her zaman büyük bir güç her zaman büyük bir sevgi verdin bana. Seni tanıdığım günü mıh gibi tutuyorum aklımda. Hayatımın en uğurlu gününü. Seni seviyorum bir tanem. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun, daha niceleri olsun.


Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim. Seninle yaşamak, seninle gülmek, seninle ağlamak, seninle yarınlara bakmak, seninle yaşlanmak dileğiyle.


Bir araya gelen ellerimiz, birbirini seven kalplerimiz, birbirine bakan gözlerimiz hiç ayrılmasın sevdiğim. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun, seni çok ama çok seviyorum aşkım.


Seninle tanıştım ve hayata yeniden geldim ben. Sensiz geçen yıllarımı ise yaşanmamış sayıyorum. Sanki hiç nefes almamışım, hiç gülmemişim senden önce. Yaşamayı, mutluluğu, aşkı, sevmeyi öğretenimsin. İyi ki varsın. Nice yıllarımız olsun sevgilim.


Bir gün daha tanışma yıl dönümünü seninle yaşıyor olmaktan çok mutluyum. Yıllar sonra da bugünü aklımdan hiç çıkartmayacağım. Çünkü o gün hayatımın uğurunu, neşesini, enerjisini kattın kendinle bana. Seni çok seviyorum bir tanem. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun.


Seni hak etmek için her ne yapmış isem mutlaka çok önemli bir şey olmalı. Beni bu dünyanın en şanslı insanı yaptığın için minnettarım sana sevgilim. Seni çok seviyorum. Seni sevmeyi çok seviyorum. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım. Hep benimle kal.


Seni her şeyin bittiğini düşündüğüm bir zamanda tanıdım. Meğer her şey daha yeni başlıyormuş. Meğer hayat daha yeni başlıyormuş. Seninle tanıştığım günden sonra hayatıma girdiğin ve elimi hiç bırakmadığın için, beni yeniden hayata bağladığın için sonsuz teşekkürler sana. Nice yıl dönümlerimiz olsun sevgilim, seni seviyorum.


Sen demek güven demek… Sen demek bahar demek… Sen demek yeniden doğmak demek… Sen demek sonsuzluk demek… Bana sonsuzluğu yaşatan adam/kadın seni çok seviyorum. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem.


Bugün hayatıma bir güneş gibi doğuşunun yıl dönümü. Bugün aldığım nefesi bana hissettirdiğin anın yıl dönümü. Bugün bana hayat verişinin yıl dönümü. Bugün yıllar geçse de unutmayacağım o kutsal anın yıl dönümü. Nice yıl dönümlerimiz birlikte geçsin sevgilim. Seni seviyorum.    


Tek dileğim hayattan, her günümüzün birbirimize daha sıkı sarılarak geçmesi. Her gördüğümde yeniden aşık olduğum kadın/adam, seni çok ama çok seviyorum. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem.


Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim. Aşk dolu nice tanışma yıl dönümlerimiz olsun. Seni seviyorum.


İçimdeki çocuğu gören, kalbimin en ıssız yerlerini bilen, sessizliğinle bile benimle konuşabilen, hayatımın yegane anlamı olan sevgilim. İyi ki yıllar önce bugün tanıdım seni. İyi ki girdin hayatıma. İyi ki sevgilim oldun benim. Yıllar yıllar sonra da hep aynı şeyi söyleyeceğime emin olduğum aşkım. Seni çok seviyorum. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun iki gözümün çiçeği.


Bu gün aşkımızın birinci yıl dönümü seninle. Sen benim papatyam ben de senin aşkiton olduk bak bir yıl içinde. Aşkımızın hiç bitmemesi ve hep yanımda olman dileğiyle.


Sözlerin, sevgilerin ve hayatın her şeyin sıradanlaştığı bir zamanda gerçek sevginin anlamını öğretenimsin. İyi ki varsın aşkım nice yıllara…


Aşk dolu, tozpembe günlerle geçen tam bir yılı beraber devirdik seninle. Bu yıllar birbirini takip etsin ve hiç ayrılmayalım tatlı kuşum. Ellerimiz, gözlerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Seni çok seviyorum.


Ömrüme ömür katan kadınım, bir ömre daha adım atacağız seninle. Bir yeni yıl daha bizi bekliyor önümüzde bak… Seninle geçen vaktin hesabı olmaz seni ömrüm boyunca sol yanımda taşıyacağım.


Yaşlanıp her şeye hayıflanan aksi bir ihtiyar olup camdan torun yolu gözleyeceksem, karşımda çayını yudumlayan ve beni dinlermiş yapan kadın da se olmalısın. O günleri birlikte görmek umuduyla nice yıllara aşkım.


Güven duymak ve ne olursa olsun yanımda olacağını bilmek bir ömür boyu kelimelere sığmaz. İyi ki varsın, iyi ki tanıdım seni.


Yüreğimin içini bilen, beni benden daha iyi tanıyan kadınım, bu gün seninle bir yıl daha eskiyoruz. Şarap misali yıllanıyor aşkımız. Yıllandıkça güzelleşerek, değeri artıyor. Sevgilim iyi ki benim gönül evime girdin, seni çok seviyorum.


Seninle ilk tanıştığımız bugün, bitmeyen bir ömür dilemiştim ellerim ellerinde. Bana kalbim kadar yakın olacağını, aşkının bana hep en güzelini yaşatacağını, birbirimizi sevmekten hiç bıkmayacağımızı, daha o ilk gün anlamıştım. İyi ki varsın. İyi ki seni tanımışım!


Canımın canı! Gözlerimin nuru! Bir tanışma yıl dönümüne daha, el ele mutlulukla girdik. Sana sarıldığımda hissettiğim güven duygusu, beni sana daha çok bağlıyor. Tüm sevginle dudağıma kondurduğun o küçük öpücükler, beni benden alıyor. Bir öpücükte, bin kez aşık oluyorum sana.


Aşkların en güzelini verdin bana. Beni sen olgunlaştırdın ve büyüttün. Ben en güzel aşkı seninle tattım. Adın dudaklarımdan, hiçbir zaman eksik olmadı. Seninle hiçbir yanım kış olmadı. Çünkü ben seninle, 4 mevsimde bahardım. Tanışmamızın 2. yılı kutlu olsun sevgilim.


Belki dünümde sen yoktun ama, ben hiç olmamışım. Bugünümde ise sen varsın, ben hiç olmadığım kadar varım. Geleceğimde de hep sen ol istiyorum. Bu dünyada bana cenneti verdiği için, Allahıma hep dua ediyorum. Tanışmamızın üzerinden bir yıl daha geçti. Dilerim ki, ahirette de birlikte oluruz.


Ömrümün seni sevmekle geçecek olan kalanını, aşkınla sarmaş dolaş geçirmek istiyorum sevgilim. Ben bir tek seninim. Geçmişte olduğu gibi, bundan sonrada sana ait olacağım. Seninle bir yılı daha geride bıraktık. İnşallah bundan sonra da, bitmek bilmeyen senelere birlikte girelim.


Tüm dert ve acılar, yıldızlar kadar uzak olsun bize. Yeni bir tanışma yol dönümümüzü daha geride bırakırken, bu özel günün aşkımızı daha da kuvvetlendireceği inancını taşıyorum. Aşk sürekli sol yanımızı işgal ederken, saygı ve sevgi birlikteliğimize daima huzur katsın.


Her yıl bana hak ettiğimden daha fazla sevgi veren kadın/adam, bana verdiğin gülümseme hala kalbimi eritiyor. Tanışma yıldönümümüzde bile bu duygularım hiç değişmedi. Seni seviyorum! Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun


Seni, aşkı hiç bir zaman bulamayacağımı düşündüğüm bir anda buldum. Ama şimdi seninle büyük bir ilişkinin başlangıcı olan tanışma yıldönümünün birinci yılını kutlamak rüya gibi. Birlikte olduğumuz için çok mutluyum. Sen dünyadaki en iyi adam/kadınsın. Sana bayılıyorum aşkım!


Sen, hayatıma giren en değerli ve en merhametli adam… Bu gün tanışmamızın ilk yılı ve sen hala bana ilk günkü gibi bakıyorsun. Bir adamın gözlerine aşkın bu kadar mı yakışır? Aşk ancak senin gözlerinde güzel… Daha birlikte nice tanışma yıldönümlerine sevgilim…


Kalbime kilit üstüne kilitler vuran güzel. Seninle geçen günlerim, her yıl daha da güzelleşiyor. Kokuna bekçi oldum, gözlerine ise esir. Hayatta olduğumuz sürece, gözlerime aynı coşkuyla bak. Ben senin kölenim. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun can tanem.


Bana sarıldığında hissettiğim güven duygusunu çok seviyorum. Kimseleri görmeden dudağımın üstüne kondurduğun üç küçük öpücüğün sıcaklığı hiç eksik olmasın hayatımdan. İyi ki varsın. . Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun can tanem.


Bu yazı 2187 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-08-05 21:31:46
Gökçe Leyla: ÖZGÜRLÜK HERKES İÇİN Bir umuttur özgürlük yaşayan her insan için. Hayata tutunmayı sağlayan. Bir
2020-08-04 23:10:32
Sezen: :D :D :D
2020-07-31 22:47:55
Sıla: :D
2020-05-31 00:27:49
2020-04-09 19:23:59
2020-04-09 19:17:59
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x