Tanışma Yıl Dönümü Mesajları | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Tanışma Yıl Dönümü Mesajları

Tanışma Yıl Dönümü Mesajları

Tanışma Yıl Dönümü Mesajları

Her insan aşık olduğu insanla tanıştığı anda bir dönüm noktası yaşar. Ve hiç kimsenin öyle ya da böyle asla aklından çıkmaz o an. Çünkü o an büyülüdür. O an tılsımlıdır. O an bir kader değişiyordur. O an sizinle el ele bir yolda yürümek isteyen o insanı görüyor ve bir anda her şey değişiyordur. Yani her insan için özeldir, önemlidir o an. Ve nasıl tanıştınız diye sorduğunuzda iki kişinin de gözleri parlar. Bir anda o güne gider. Güzel bir tebessümle dökülür dudaklardan kelimeler. Bazen en ince ayrıntısına kadar anlatılır. Bazen dinleyen bile kendisini orada hisseder. Çünkü o an öyle bir andır ki seven için. Sevdiği ile ilk karşılaşma bir döngüdür. Bir duadır. Dilektir. Bir çocuk sevincidir.

Ve bu çocuk sevinci duramaz yerinde. İster ki sevdiği de bilsin bu heyecanı, bu mutluluğu. İster ki bilsin sevdiği onun için ne kadar değerli. O kadar değerlidir ki bu duygu. Ama kolay değildir anlatmak, ifade etmek. Ne deseniz yetmez o içeride uçuşan kelebekleri. Tanışma yıl dönümü mesajları bu konuda işe yarabilir.

Yetmez biliyoruz ama, yine de belki biraz yardımcı olabilirsiz size diye düşündük. Bunun için de en güzel tanışma mesajlarını sizler için derledik. Sizin için en büyük dileğimizse, nice mutlu tanışma yıl dönümleri… Tanışma yıl dönümü mesajları şu şekilde!

Tanışma Yıl Dönümü Mesajları

En Güzel Tanışma Yıl Dönümü Mesajları


 • Güzel yüzlüm, dünyamı aydınlatan güneşim… İyi ki geçen yıl bu gün bir mucize gibi girdin hayatıma. Bir yıldır dünyanın en mutlu insanı kıldın beni. İyi ki varsın, iyi ki sevgilimsin. Tanışma yıldönümümüz kutlu olsun.

 • Bugün seninle birlikteliğimizin birinci yıl dönümü. Sen benim kır çiçeğim ben de senin aşkitonum. Bu güzel günlerimiz gittikçe çoğalsın sevgilim. Aşkımızın sürüp gitmesi ve hep benimle olman dileğiyle…

 • İnsanların, sevdaların, hayatların anlamsızlaştığı bir zamanda gerçek aşkın, gerçekten sevmenin ne demek olduğunu öğretenimsin. İyi ki varsın bir tanem. Nice yıllarımız olsun birlikte…

 • Birlikte geçirdiğimiz оnca yılda bir an olsun bırakmadın elimi. Her zaman büyük bir güç her zaman büyük bir sevgi verdin bana. Seni tanıdığım günü mıh gibi tutuyorum aklımda. Hayatımın en uğurlu gününü. Seni seviyorum bir tanem. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun, daha niceleri olsun.

 • Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim. Seninle yaşamak, seninle gülmek, seninle ağlamak, seninle yarınlara bakmak, seninle yaşlanmak dileğiyle…

 • Bir araya gelen ellerimiz, birbirini seven kalplerimiz, birbirine bakan gözlerimiz hiç ayrılmasın sevdiğim. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun, seni çok ama çok seviyorum aşkım.

 • Seninle tanıştım ve hayata yeniden geldim ben. Sensiz geçen yıllarımı ise yaşanmamış sayıyorum. Sanki hiç nefes almamışım, hiç gülmemişim senden önce. Yaşamayı, mutluluğu, aşkı, sevmeyi öğretenimsin. İyi ki varsın. Nice yıllarımız olsun sevgilim.

 • Bir gün daha tanışma yıl dönümünü seninle yaşıyor olmaktan çok mutluyum. Yıllar sonra da bugünü aklımdan hiç çıkartmayacağım. Çünkü o gün hayatımın uğurunu, neşesini, enerjisini kattın kendinle bana. Seni çok seviyorum bir tanem. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun.

 • Seni hak etmek için her ne yapmış isem mutlaka çok önemli bir şey olmalı. Beni bu dünyanın en şanslı insanı yaptığın için minnettarım sana sevgilim. Seni çok seviyorum. Seni sevmeyi çok seviyorum. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım. Hep benimle kal…

 • Seni her şeyin bittiğini düşündüğüm bir zamanda tanıdım. Meğer her şey daha yeni başlıyormuş. Meğer hayat daha yeni başlıyormuş. Seninle tanıştığım günden sonra hayatıma girdiğin ve elimi hiç bırakmadığın için, beni yeniden hayata bağladığın için sonsuz teşekkürler sana. Nice yıl dönümlerimiz olsun sevgilim, seni seviyorum.

 • Sen demek güven demek… Sen demek bahar demek… Sen demek yeniden doğmak demek… Sen demek sonsuzluk demek… Bana sonsuzluğu yaşatan adam/kadın seni çok seviyorum. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem.

 • Bugün hayatıma bir güneş gibi doğuşunun yıl dönümü. Bugün aldığım nefesi bana hissettirdiğin anın yıl dönümü. Bugün bana hayat verişinin yıl dönümü. Bugün yıllar geçse de unutmayacağım o kutsal anın yıl dönümü. Nice yıl dönümlerimiz birlikte geçsin sevgilim. Seni seviyorum.    

 • Tek dileğim hayattan, her günümüzün birbirimize daha sıkı sarılarak geçmesi. Her gördüğümde yeniden aşık olduğum kadın/adam, seni çok ama çok seviyorum. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem.

 • Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim. Aşk dolu nice tanışma yıl dönümlerimiz olsun. Seni seviyorum.

 • İçimdeki çocuğu gören, kalbimin en ıssız yerlerini bilen, sessizliğinle bile benimle konuşabilen, hayatımın yegane anlamı olan sevgilim. İyi ki yıllar önce bugün tanıdım seni. İyi ki girdin hayatıma. İyi ki sevgilim oldun benim. Yıllar yıllar sonra da hep aynı şeyi söyleyeceğime emin olduğum aşkım. Seni çok seviyorum. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun iki gözümün çiçeği. 


Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x