en iyi sözler

Tanışma Yıldönümü Mesajları | Romantik Yıldönümü Mesajları
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Tanışma Yıldönümü Mesajları | Romantik Yıldönümü Mesajları

Tanışma Yıldönümü Mesajları | Romantik Yıldönümü Mesajları

Bu Yazımızda Tanışma Yıldönümü Mesajları, Sevgiliye Tanışma Yıldönümü Mesajları, Tanışma Yıldönümü Mektubu, Tanışma Yıldönümü Kutlaması, Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajları Uzun, Tanışma Yıldönümü Mektubu Uzun, Sevgiliye Tanışma Yıldönümü Mektubu Uzun, Yıldönümü Mesajları Uzun Erkeğe, Romantik Yıldönümü Mesajları Bulabilirsiniz.

Tanışma Yıldönümü Mektubu

Her insan aşık olduğu insanla tanıştığı anda bir dönüm noktası yaşar. Ve hiç kimsenin öyle ya da böyle asla aklından çıkmaz o an. Çünkü o an büyülüdür. O an tılsımlıdır. O an bir kader değişiyordur. O an sizinle el ele bir yolda yürümek isteyen o insanı görüyor ve bir anda her şey değişiyordur. Yani her insan için özeldir, önemlidir o an. Ve nasıl tanıştınız diye sorduğunuzda iki kişinin de gözleri parlar. Bir anda o güne gider. Güzel bir tebessümle dökülür dudaklardan kelimeler. Bazen en ince ayrıntısına kadar anlatılır. Bazen dinleyen bile kendisini orada hisseder. Çünkü o an öyle bir andır ki seven için. Sevdiği ile ilk karşılaşma bir döngüdür. Bir duadır. Dilektir. Bir çocuk sevincidir.

Ve bu çocuk sevinci duramaz yerinde. İster ki sevdiği de bilsin bu heyecanı, bu mutluluğu. İster ki bilsin sevdiği onun için ne kadar değerli. O kadar değerlidir ki bu duygu. Ama kolay değildir anlatmak, ifade etmek. Ne deseniz yetmez o içeride uçuşan kelebekleri. Tanışma yıl dönümü mesajları bu konuda işe yarabilir.

Yetmez biliyoruz ama, yine de belki biraz yardımcı olabilirsiz size diye düşündük. Bunun için de en güzel tanışma mesajlarını sizler için derledik. Sizin için en büyük dileğimizse, nice mutlu tanışma yıl dönümleri… Tanışma yıl dönümü mesajları şu şekilde!


Tanışma Yıl Dönümü Mesajları

Güzel Tanışma Yıl Dönümü Mesajları


Güzel yüzlüm, dünyamı aydınlatan güneşim… İyi ki geçen yıl bu gün bir mucize gibi girdin hayatıma. Bir yıldır dünyanın en mutlu insanı kıldın beni. İyi ki varsın, iyi ki sevgilimsin. Tanışma yıldönümümüz kutlu olsun.


Bugün seninle birlikteliğimizin birinci yıl dönümü. Sen benim kır çiçeğim ben de senin aşkitonum. Bu güzel günlerimiz gittikçe çoğalsın sevgilim. Aşkımızın sürüp gitmesi ve hep benimle olman dileğiyle…


İnsanların, sevdaların, hayatların anlamsızlaştığı bir zamanda gerçek aşkın, gerçekten sevmenin ne demek olduğunu öğretenimsin. İyi ki varsın bir tanem. Nice yıllarımız olsun birlikte…


Birlikte geçirdiğimiz оnca yılda bir an olsun bırakmadın elimi. Her zaman büyük bir güç her zaman büyük bir sevgi verdin bana. Seni tanıdığım günü mıh gibi tutuyorum aklımda. Hayatımın en uğurlu gününü. Seni seviyorum bir tanem. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun, daha niceleri olsun.


Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim. Seninle yaşamak, seninle gülmek, seninle ağlamak, seninle yarınlara bakmak, seninle yaşlanmak dileğiyle.


Bir araya gelen ellerimiz, birbirini seven kalplerimiz, birbirine bakan gözlerimiz hiç ayrılmasın sevdiğim. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun, seni çok ama çok seviyorum aşkım.Seninle tanıştım ve hayata yeniden geldim ben. Sensiz geçen yıllarımı ise yaşanmamış sayıyorum. Sanki hiç nefes almamışım, hiç gülmemişim senden önce. Yaşamayı, mutluluğu, aşkı, sevmeyi öğretenimsin. İyi ki varsın. Nice yıllarımız olsun sevgilim.


Bir gün daha tanışma yıl dönümünü seninle yaşıyor olmaktan çok mutluyum. Yıllar sonra da bugünü aklımdan hiç çıkartmayacağım. Çünkü o gün hayatımın uğurunu, neşesini, enerjisini kattın kendinle bana. Seni çok seviyorum bir tanem. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun.


Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar seni seveceğim. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun


Seni sevmenin en güzel zamanı şimdi. Sen bu zamanlarda daha çok sevilirsin iç yarım. Yeni yılımız kutlu olsun sevgilim, bırak şimdi millet sevmek görsün.


Sevgiliye Tanışma Yıldönümü Mesajları

Sevgiliye Tanışma Yıldönümü Mesajları


Seni hak etmek için her ne yapmış isem mutlaka çok önemli bir şey olmalı. Beni bu dünyanın en şanslı insanı yaptığın için minnettarım sana sevgilim. Seni çok seviyorum. Seni sevmeyi çok seviyorum. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım. Hep benimle kal.


Seni her şeyin bittiğini düşündüğüm bir zamanda tanıdım. Meğer her şey daha yeni başlıyormuş. Meğer hayat daha yeni başlıyormuş. Seninle tanıştığım günden sonra hayatıma girdiğin ve elimi hiç bırakmadığın için, beni yeniden hayata bağladığın için sonsuz teşekkürler sana. Nice yıl dönümlerimiz olsun sevgilim, seni seviyorum.


Sen demek güven demek… Sen demek bahar demek… Sen demek yeniden doğmak demek… Sen demek sonsuzluk demek… Bana sonsuzluğu yaşatan adam/kadın seni çok seviyorum. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem.


Bugün hayatıma bir güneş gibi doğuşunun yıl dönümü. Bugün aldığım nefesi bana hissettirdiğin anın yıl dönümü. Bugün bana hayat verişinin yıl dönümü. Bugün yıllar geçse de unutmayacağım o kutsal anın yıl dönümü. Nice yıl dönümlerimiz birlikte geçsin sevgilim. Seni seviyorum.    Tek dileğim hayattan, her günümüzün birbirimize daha sıkı sarılarak geçmesi. Her gördüğümde yeniden aşık olduğum kadın/adam, seni çok ama çok seviyorum. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem.


Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim. Aşk dolu nice tanışma yıl dönümlerimiz olsun. Seni seviyorum.


İçimdeki çocuğu gören, kalbimin en ıssız yerlerini bilen, sessizliğinle bile benimle konuşabilen, hayatımın yegane anlamı olan sevgilim. İyi ki yıllar önce bugün tanıdım seni. İyi ki girdin hayatıma. İyi ki sevgilim oldun benim. Yıllar yıllar sonra da hep aynı şeyi söyleyeceğime emin olduğum aşkım. Seni çok seviyorum. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun iki gözümün çiçeği.


Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmak dileğiyle… Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun…


Yıldönümü Mesajları Erkeğe

Yıldönümü Mesajları Erkeğe


Bizden öncesini hatırlamıyorum, sanki ben bizle var oldum. Biz olduğumuz günün anısı tanışma yıldönümü güzel günlerle ölümsüzleşsin. Seni seviyorum nice yıllara.


Bu gün aşkımızın birinci yıl dönümü seninle. Sen benim papatyam ben de senin aşkiton olduk bak bir yıl içinde. Aşkımızın hiç bitmemesi ve hep yanımda olman dileğiyle.


Sözlerin, sevgilerin ve hayatın her şeyin sıradanlaştığı bir zamanda gerçek sevginin anlamını öğretenimsin. İyi ki varsın aşkım nice yıllara…


Aşk dolu, tozpembe günlerle geçen tam bir yılı beraber devirdik seninle. Bu yıllar birbirini takip etsin ve hiç ayrılmayalım tatlı kuşum. Ellerimiz, gözlerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Seni çok seviyorum.


Ömrüme ömür katan kadınım, bir ömre daha adım atacağız seninle. Bir yeni yıl daha bizi bekliyor önümüzde bak… Seninle geçen vaktin hesabı olmaz seni ömrüm boyunca sol yanımda taşıyacağım.Yaşlanıp her şeye hayıflanan aksi bir ihtiyar olup camdan torun yolu gözleyeceksem, karşımda çayını yudumlayan ve beni dinlermiş yapan kadın da se olmalısın. O günleri birlikte görmek umuduyla nice yıllara aşkım.


Güven duymak ve ne olursa olsun yanımda olacağını bilmek bir ömür boyu kelimelere sığmaz. İyi ki varsın, iyi ki tanıdım seni.


Yüreğimin içini bilen, beni benden daha iyi tanıyan kadınım, bu gün seninle bir yıl daha eskiyoruz. Şarap misali yıllanıyor aşkımız. Yıllandıkça güzelleşerek, değeri artıyor. Sevgilim iyi ki benim gönül evime girdin, seni çok seviyorum.


Seninle ilk tanıştığımız bugün, bitmeyen bir ömür dilemiştim ellerim ellerinde. Bana kalbim kadar yakın olacağını, aşkının bana hep en güzelini yaşatacağını, birbirimizi sevmekten hiç bıkmayacağımızı, daha o ilk gün anlamıştım. İyi ki varsın. İyi ki seni tanımışım!


Canımın canı! Gözlerimin nuru! Bir tanışma yıl dönümüne daha, el ele mutlulukla girdik. Sana sarıldığımda hissettiğim güven duygusu, beni sana daha çok bağlıyor. Tüm sevginle dudağıma kondurduğun o küçük öpücükler, beni benden alıyor. Bir öpücükte, bin kez aşık oluyorum sana.


Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajları Uzun

Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajları Uzun


Aşkların en güzelini verdin bana. Beni sen olgunlaştırdın ve büyüttün. Ben en güzel aşkı seninle tattım. Adın dudaklarımdan, hiçbir zaman eksik olmadı. Seninle hiçbir yanım kış olmadı. Çünkü ben seninle, 4 mevsimde bahardım. Tanışmamızın 2. yılı kutlu olsun sevgilim.


Dudakların öğretti bana konuşmayı, kalbin öğretti sevmeyi aşık olmayı. Sen iyi ki varsın. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun can tanem.


Sevgi gibi önemli duygular, bir tek seninle anlam kazanıyor bir tanem. En güzel duyguları bana yaşattığın için, sana sonsuz teşekkür ederim. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun


Bugün tanışma yıl dönümümüz. Ancak ben seni her gördüğüm anda, o ilk günün heyecanını hücrelerime kadar yeniden yaşıyorum. Sanırım yıllar geçse bile, bu heyecan hiç bitmeyecek bende.


Bana sarıldığında hissettiğim güven duygusunu çok seviyorum. Kimseleri görmeden dudağımın üstüne kondurduğun üç küçük öpücüğün sıcaklığı hiç eksik olmasın hayatımdan. İyi ki varsın. . Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun can tanem.


Belki dünümde sen yoktun ama, ben hiç olmamışım. Bugünümde ise sen varsın, ben hiç olmadığım kadar varım. Geleceğimde de hep sen ol istiyorum. Bu dünyada bana cenneti verdiği için, Allahıma hep dua ediyorum. Tanışmamızın üzerinden bir yıl daha geçti. Dilerim ki, ahirette de birlikte oluruz.


Ömrümün seni sevmekle geçecek olan kalanını, aşkınla sarmaş dolaş geçirmek istiyorum sevgilim. Ben bir tek seninim. Geçmişte olduğu gibi, bundan sonrada sana ait olacağım. Seninle bir yılı daha geride bıraktık. İnşallah bundan sonra da, bitmek bilmeyen senelere birlikte girelim.


Tüm dert ve acılar, yıldızlar kadar uzak olsun bize. Yeni bir tanışma yol dönümümüzü daha geride bırakırken, bu özel günün aşkımızı daha da kuvvetlendireceği inancını taşıyorum. Aşk sürekli sol yanımızı işgal ederken, saygı ve sevgi birlikteliğimize daima huzur katsın.


Her yıl bana hak ettiğimden daha fazla sevgi veren kadın/adam, bana verdiğin gülümseme hala kalbimi eritiyor. Tanışma yıldönümümüzde bile bu duygularım hiç değişmedi. Seni seviyorum! Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun


Romantik Yıldönümü Mesajları

Romantik Yıldönümü Mesajları


Seni, aşkı hiç bir zaman bulamayacağımı düşündüğüm bir anda buldum. Ama şimdi seninle büyük bir ilişkinin başlangıcı olan tanışma yıldönümünün birinci yılını kutlamak rüya gibi. Birlikte olduğumuz için çok mutluyum. Sen dünyadaki en iyi adam/kadınsın. Sana bayılıyorum aşkım!


Sen, hayatıma giren en değerli ve en merhametli adam… Bu gün tanışmamızın ilk yılı ve sen hala bana ilk günkü gibi bakıyorsun. Bir adamın gözlerine aşkın bu kadar mı yakışır? Aşk ancak senin gözlerinde güzel… Daha birlikte nice tanışma yıldönümlerine sevgilim…


Kalbime kilit üstüne kilitler vuran güzel. Seninle geçen günlerim, her yıl daha da güzelleşiyor. Kokuna bekçi oldum, gözlerine ise esir. Hayatta olduğumuz sürece, gözlerime aynı coşkuyla bak. Ben senin kölenim. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun can tanem.


Eğer sen varsan, başkası olmasa da olur. Seni tanıdığım güne şükürler olsun.


Çayına kaç şeker attığını, kahveyi nasıl sevdiğini bilecek biri olmalıydı, ben tüm kahveleri senin elinden içmeyi seçtim.


Deliler gibi kıskanacağı ve deliler gibi kıskanacak birisi olmalıydı, ben seni kendimden bile kıskandım.


Bana yaratılmış en özel varlık, seni bana beni sana yazan Allah’a şükürler olsun. İyi varsın, iyi ki tanıdım seni.


Kendini kollarına bıraktığında huzuru tattıracak birisi olmalıydı, ben o eşsiz huzuru sende buldum.


Her an yanımda bile olsan, gözümü kırptığımda güzelliğini göremediğime yanarım. Hep yanımda ol, nice yıllara bir tanem.


Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin.


Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana.


Güneşim, sen doğdukça ömrüme ben bir günebakan gibi boynum hep sana dönük duracağım. İyi ki tanıdım seni.


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626056950490/


Bu yazı 6298 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

4 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Cemile Uğur
Cemile Uğur
Ziyaretçi
29 Ağustos 2022 23:09

Hayatımızdaki  iz bırakan insanlara yönlendirilen, en anlamlı sözleri bizler için paylaştığınız için sonsuz teşekkürler.

Beyza Sınav
Beyza Sınav
Ziyaretçi
24 Ocak 2022 22:28

Bu sitede kelimeler âdeta bir renge bürünerek, tüm kalpleri cezbetmeyi başarıyor. Tek kelime ile muhteşemsiniz.

Ferit Bildiren
Ferit Bildiren
Ziyaretçi
18 Ekim 2021 21:06

Kalbimi zorlayan cümlelere rast gelmek büyük bir şans olsa gerek. Teşekkürler, en iyi söz sitesi.

Kumru Duman
Kumru Duman
Ziyaretçi
5 Mart 2021 05:04

Sözler vazgeçilmeyecek kadar yeni ve etkileyici.

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
4
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x