Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Zıt Burçlar Birbirini Çeker mi? | Zıt Burçların Evliliği

Zıt Burçlar Birbirini Çeker mi? | Zıt Burçların Evliliği

Bu Yazımızda Zıt Burçlar Birbirini Çeker mi?, Zıt Kutuplar Birbirini Çeker mi?, Karşıt Burç Hesaplama, Zıt Burçların Evliliği, En Vicdansız Burç Detaylar Yazımızda.

Zıt Kutuplar Birbirini Çeker mi?

Zıt burçlar burç karakteristik özelliklerinin tam tersin diğer burçta görülmesi ile ortaya çıkan durumdur. Burçların kendi karakteristik özellikler ile ilişkili olan zıt burçlar birbirini çeker mi? Sorusu mutlaka yönetici gezegen özellikleri ve yükselen burç özelliklerine ve çevresel/dış faktörler göz önüne alınarak yanıtlanmalıdır.

Yani her zaman zıt burçlar birbirini çeker mi? Sorusuna evet yanıtı vermek doğru olmayacaktır. Çünkü kendi içinde bir relativitesi olan bu  durum bazen ciddi anlamda zıt kutupların birbirinden nefret etmesi şeklinde gerçekleşir. Aşağıda bu durumu anlatan ikizler-yay ve yengeç-oğlak örnekleri ele alınmıştır.


Zıt Burçlar Birbirini Çeker mi? | Zıt Burçların Evliliği

Zıt Burçlar: İkizler – Yay

Yay burcu  Jüpiter gezegeni tarafından yönetilen ve güçlü kararlı bir yapıya sahip burçtur. Çekici mizaca sahip olan yay burçlarının en önemli özelliklerinden biri bilginin peşinden kararlı adımlarla ilerlemek ve ne istediğini bilen bir yapıda olmalarıdır. Yay burcu Jüpiter’in etkisinde ve sürekli olarak öğrenmeye açık bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde hep yeni insanlar tanımak ve sürekli seyahat etmeyi arzular.

Çevresi tarafından hep desteklenmek ve beğenilmek isteyen yaylar için aşk hayatları ile cinsellik fazla duygusal olmadıkları için anlık birer eylemlerdir. Ta ki gerçek aşkı bulana ve zıt burçlar birbirini çeker mi? Sorusuna evet yanıtı verdirecek bir ikizler ile tanışana kadar… Kararlı bir yay burcu kararsız zıt karakterli değişken yapılı bir ikizlerle nasıl birlikte olabilir? Sorunun cevabı her iki burcunda kuvvetli ve çekici yönlerinin olmasıyla şeklinde yanıtlanabilir.

Başlarda tutku ile birbirine sarılacak ikizler ve yay zamanlar birbirinin davranışlarını daha net görmeye başlayacak ve buna rağmen gerçek aşk ve tutkuyu buldukları için birbirlerine sıkı bir biçimde sarılacaklardır. Zıt kutuplar birbirini çeker mi? Sorusu biraz da o ilişkiye ne kadar ödün vereceğiniz ve karşınızdakini kazanmak için yapabilecekleriniz kısıtı ile cevaplanmalıdır.

Zıt Burçlar: Yengeç – Oğlak

Bir başsak zıt burç örnek ikilisi yengeç ve oğlak olarak karşımıza çıkarken bu ikilinin karakteristik özellikleri ciddi anlamda ikisinin bir araya gelebilme ihtimali yokmuş gibi bir algı uyandırmaktadır. Fakat tecrübeler göstermektedir ki evli ve çocuklu birçok yengeç- oğlak çifti vardır.

Bu paradoks her ne kadar farklı karakterlere sahip olunursa olunsun zamanla onun gibi konuşmaya, onun kullandığı kelimeleri kullanmaya hatta onun gibi gülmeye kadar gitmektedir. Çoğunlukla zamanla ortak bir hayatı paylaşmaya başladıkları için zıt karakterlere sahip olsalar bile birbirlerini tutkuyla çekerler.

Duygusal bir yengeç burcunun aşırı özgüvenli ve karşısındakini kırmaktan çekinmeyen hali iki karakterin zıtlığını gösteren en belirgin özelliklerdir. Birbirini çekebilme bir ihtimali olan iki burçtan yengeç ve oğlak zaman zaman kendilerinden ufak tavizler vererek mutlu bir birlikteliği sürdürebilirler.

Zıt burçlar birbirini çeker mi? Sorusuna ‘evet!’ diye yanıt verecek yengeç ve oğlaklar beraberliklerinin ilk zamanlarında  gösterecekleri karşılıklı özverilerle geleceğe daha sağlam adımlar atabilirler.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073424580/


Bu yazı 2608 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x