yandex

Zıt Burçlar Birbirini Çeker mi? | Zıt Burçların Evliliği

09.10.2017
80
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-

Bu Yazımızda Zıt Burçlar Birbirini Çeker mi?, Zıt Kutuplar Birbirini Çeker mi?, Karşıt Burç Hesaplama, Zıt Burçların Evliliği, En Vicdansız Burç Detaylar Yazımızda.

Zıt Burçlar Birbirini Çeker mi? | Zıt Burçların Evliliği

Zıt burçlar burç karakteristik özelliklerinin tam tersin diğer burçta görülmesi ile ortaya çıkan durumdur. Burçların kendi karakteristik özellikler ile ilişkili olan zıt burçlar birbirini çeker mi? Sorusu mutlaka yönetici gezegen özellikleri ve yükselen burç özelliklerine ve çevresel/dış faktörler göz önüne alınarak yanıtlanmalıdır.

Yani her zaman zıt burçlar birbirini çeker mi? Sorusuna evet yanıtı vermek doğru olmayacaktır. Çünkü kendi içinde bir relativitesi olan bu  durum bazen ciddi anlamda zıt kutupların birbirinden nefret etmesi şeklinde gerçekleşir. Aşağıda bu durumu anlatan ikizler-yay ve yengeç-oğlak örnekleri ele alınmıştır.

Zıt Burçlar: İkizler – Yay

Yay burcu Jüpiter gezegeni tarafından yönetilen ve güçlü kararlı bir yapıya sahip burçtur. Çekici mizaca sahip olan yay burçlarının en önemli özelliklerinden biri bilginin peşinden kararlı adımlarla ilerlemek ve ne istediğini bilen bir yapıda olmalarıdır. Yay burcu Jüpiter’in etkisinde ve sürekli olarak öğrenmeye açık bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde hep yeni insanlar tanımak ve sürekli seyahat etmeyi arzular.

Çevresi tarafından hep desteklenmek ve beğenilmek isteyen yaylar için aşk hayatları ile cinsellik fazla duygusal olmadıkları için anlık birer eylemlerdir. Ta ki gerçek aşkı bulana ve zıt burçlar birbirini çeker mi? Sorusuna evet yanıtı verdirecek bir ikizler ile tanışana kadar… Kararlı bir yay burcu kararsız zıt karakterli değişken yapılı bir ikizlerle nasıl birlikte olabilir? Sorunun cevabı her iki burcunda kuvvetli ve çekici yönlerinin olmasıyla şeklinde yanıtlanabilir.

Başlarda tutku ile birbirine sarılacak ikizler ve yay zamanlar birbirinin davranışlarını daha net görmeye başlayacak ve buna rağmen gerçek aşk ve tutkuyu buldukları için birbirlerine sıkı bir biçimde sarılacaklardır. Zıt kutuplar birbirini çeker mi? Sorusu biraz da o ilişkiye ne kadar ödün vereceğiniz ve karşınızdakini kazanmak için yapabilecekleriniz kısıtı ile cevaplanmalıdır.

Zıt Burçlar: Yengeç – Oğlak

Bir başak zıt burç örnek ikilisi yengeç ve oğlak olarak karşımıza çıkarken bu ikilinin karakteristik özellikleri ciddi anlamda ikisinin bir araya gelebilme ihtimali yokmuş gibi bir algı uyandırmaktadır. Fakat tecrübeler göstermektedir ki evli ve çocuklu birçok yengeç- oğlak çifti vardır.

Bu paradoks her ne kadar farklı karakterlere sahip olunursa olunsun zamanla onun gibi konuşmaya, onun kullandığı kelimeleri kullanmaya hatta onun gibi gülmeye kadar gitmektedir. Çoğunlukla zamanla ortak bir hayatı paylaşmaya başladıkları için zıt karakterlere sahip olsalar bile birbirlerini tutkuyla çekerler.

Duygusal bir yengeç burcunun aşırı özgüvenli ve karşısındakini kırmaktan çekinmeyen hali iki karakterin zıtlığını gösteren en belirgin özelliklerdir. Birbirini çekebilme bir ihtimali olan iki burçtan yengeç ve oğlak zaman zaman kendilerinden ufak tavizler vererek mutlu bir birlikteliği sürdürebilirler.

Zıt burçlar birbirini çeker mi? Sorusuna ‘evet!’ diye yanıt verecek yengeç ve oğlaklar beraberliklerinin ilk zamanlarında  gösterecekleri karşılıklı özverilerle geleceğe daha sağlam adımlar atabilirler.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073424580/

0 0 oy
Sayfayı DeğerlendirBu Sayfayı Emoji İle Değerlendir.

Ben Yahya Güloğlu Eniyisozler.net adresinin kurucusu ve sitenin sahibiyim. 2017'de sizlerin beğenisine sunduğumuz Eniyisozler.net adresini o günden bugüne kadar sizler sevdiklerinizle güzel sözler ve anlamlı mesajlar paylaşın diye yayınlıyoruz.Anlamlı sözler ve mesajların yer aldığı adresimizde şiir ve şairler gibi özel türleri de sizlerin beğenisine sunup sürekli yeniliyoruz. Bu adresin kuruluşunda amacım insanlarla sevinçlerimi ve hüznümü paylaşmaktı daha sonra profesyonel çalışma arkadaşları ile birlikte daha uzman bir ekiple sizlere ulaşmaya başladık. Ekibimde yer alan yazarlarımızın da kitap yazmasına ve kendi ideallerine ulaşmalarına bu adres sayesinde fırsat bulduk.Eniyisozler.net adresi olarak tüm okuyucularımız ve takipçilerimize teşekkür ederiz.
Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x