29 Ekim Sözleri – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

29 Ekim Sözleri

29 Ekim Sözleri

29 Ekim sözleri kısa, 29 Ekim sözleri 2019, 29 ekim ile ilgili en güzel yazılar, 29 ekim atatürk sözleri kısa Detaylar yazımızda…

29 Ekim Sözleri

29 ekim 1923 de ne oldu, sorusuna cevap olarak, Türkiye’nin tarihinin değiştiği anlardan biri olan Cumhuriyet’in ilanı gerçekleşti, cevabını verebiliriz. Dolayısı ile de Türk tarihinin en önemli olaylarından biri olan bu olay, 29 ekim 1923 gecesinde ve sonraki tüm yıllarda coşku ile kutlandı ve bir bayram olarak da Türk tarihine geçti. Bu bilgi bağlamında Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı bu tarihi anın, her sene aynı şekilde duygu yüklü ve coşkulu bir şekilde kutlandığını ve bu yönde de insanların birbirlerini tebrik ettiklerini söyleyebiliriz. Bu içerik ile de 29 Ekim sözleri ve bunun gibi anlamlı mesajları açıklayabilir ve en güzel 29 Ekim mesajlarından söz edebiliriz.

29 Ekim İçin Anlamlı Mesajlar

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türk milletine verdiği en büyük armağan olan Cumhuriyet, bu şanlı günde kuruldu ve kutlanmaya devam ediyor. Dolayısı ile de 29 Ekim sözleri de, bu anlamda son derece önemli bir yere sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu önemli ve tarihi günde, özellikle de Atatürk’ün sözlerinin birçok web sitesi, ulusal kanal, sosyal medya hesapları ve diğer kişiler ve kurumlarca paylaşıldığını ve bu yönde kutlamaların söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısı ile de 29 Ekim Atatürk sözleri kapsamında, bu özel günün en anlamlı sözlerinin Atatürk tarafından söylendiğini de belirtebiliriz.

29 Ekim Mesajları

Cumhuriyet Bayramı’mız kapsamında sevdiklerinizin bayramını tebrik etmek için yararlanabileceğiniz sözler de, 29 Ekim Cumhuriyet bayramı yazıları kapsamında ve diğer birçok içerikler kapsamında, sitemiz içerisinde bulunmakta ve sürekli olarak da güncellenerek kullanıcılara sunulmaya devam etmektedir. Bu 29 Ekim sözleri içeriklerinden yararlanabilir ve bu yol ile de kolayca güzel ve anlamlı bir şekilde mesaj oluşturabilir ve bu yönde gönderebilirsiniz.

29 Ekim Mesajları Nereden Gönderilir?

Bu özel bayram için geçerli olan tebrik mesajları, birçok farklı panel aracılığı ile gönderilebilmektedir. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 2016 sözleri ve şiirleri aracılığı ile sevdiklerinize sms yolu ile mesaj gönderebilir ve bu yol ile de bayramlarını kutlayabilirsiniz. Ayrıca söz konusu bayram kapsamında, sosyal medya siteleri üzerinden de tebrik mesajları gönderebileceğinizi ve bu yol ile de arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi kolayca tebrik edebileceğinizi söyleyebiliriz. 29 Ekim sözleri içeren mesajlarımız aracılığı ile cumhuriyetle ilgili özlü sözler gibi içeriklerimizi kontrol edebilir ve bu içerikler sayesinde de, aynı zamanda profiliniz üzerinden paylaşım yapabilirsiniz.

Sosyal Medya Paylaşımları

Yani söz ettiğimiz bu Cumhuriyet’le ilgili Atatürk’ün sözleri gibi sözleri ve diğer içerikleri, yazılı bir şekilde ya da resimli bir şekilde sosyal medya hesaplarınız aracılığı ile de paylaşabilir ve bu yönde de tüm takipçilerinizin ya da arkadaşlarınızın bayramını tebrik edebilirsiniz. 29 Ekim sözleri için yayınlamış olduğumuz güncel mesajlar ve diğer içerikler aracılığı ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajları gönderebilir ya da bu mesajları, kişisel profiliniz aracılığı ile paylaşabilirsiniz.

Bayram Mesajları ve İçerikleri

Göndermek istediğiniz 29 ekim sözleri mesajları da, bir şiir ile ya da kısa bir söz ile oluşturulmalı ve bu yönde gönderilmelidir. Uzun ve sıkıcı olmayan bayram şiirleri, Atatürk sözleri ya da bunun gibi diğer anlamlı sözler ile son derece kaliteli bir mesaj oluşturabilir ve bu yol ile de tüm sevdiklerinize, akraba ve arkadaşlarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca yine bu şekilde bir içerik hazırlayarak sosyal medya hesaplarınız ile de paylaşımda bulunabilir ve yine tüm takipçileriniz için tebrik mesajı yayınlayabilirsiniz.

29 Ekim Sözleri

 İşte En Güzel 29 Ekim Sözleri


 • Bugün cumhuriyet bayramı 29 Ekim 1923’te kuruldu bu cumhuriyet. Bu güzel günü tüm millet kutlayacağız. Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun.

 • Ben bu milletin çocuğuyum. Cumhuriyet çocuğuyum ben. Bugün bize armağan edildi. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

 • Cumhuriyetin güzelliğini bütün millet coşkusuyla kutluyor her yıl bu gün. Cumhuriyet bizim için. Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun.

 • Bu vatan, bu cumhuriyet, bizden; aklen, fikren ve bedenen büyük koruyucular istiyor. Cumhuriyetimiz bizim sahip çıkacağız sonuna kadar. Nice cumhuriyet bayramlarımız olsun.

 • Gelecek için büyük bir azim, inanç ve sevgi ile yürüyeceğimiz bu yolda, bugün günlerden cumhuriyet bayramımız. Hepimizin bu kutsal bayramı kutlu olsun.

 • Bu cumhuriyetin varsa, bu millet için var. Biz cumhuriyetin büyük bekçileriyiz. Cumhuriyetimiz Türk halkına emanet. Biz şüphesiz bu milleti sever cumhuriyetimize sahip çıkarız.

 • Bu toplum, Cumhuriyetsiz bir yarın hayal etmedi. Etmeyecektir. Cumhuriyet olmayan bir yarının günü olamaz. Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun.

 • Namusla ve şerefle yaşamak muhakkak karşılıksız kalmayacaktır. Küçük hesaplar ile bu cumhuriyet korunamaz. Biz Türk halkı küçük hesaplar yapmadan, büyük koruyacağız bu cumhuriyeti.

 • Bugün cumhuriyetin günüdür. Bugün halkımızın, bu milletimizin doğum günüdür. Bu günü erdemle ve sevinçle kutlamaktır bize yakışan.

 • Cumhuriyetimize göz dikenler küçük hesaplar peşinde koşanlardır kuşkusuz. O küçük hesaplar ile büyük işler yapamayacaklarını bilmeleri gerekmektedir. Bu cumhuriyet kuşkusuz bize emanet edilmiştir.

 • Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun. Bugün şerefle rengini verdikleri bu bayrak her zamanki gibi dalgalanmaya devam edecektir. Her yıl olduğu gibi bugünde büyük bir sevinçle cumhuriyetimizi kutlarız.

 • Biz bu gün kavuştuk bu şanlı cumhuriyetimize. Cumhuriyet bayramımız her yıl olduğu ve gelecek yıllarda da olacağı gibi kutlu ve şanlı olsun.

 • Bu cumhuriyet adına da yakışacağı gibi; azimli, yorulmayı bilmeyen, ilmen ve bedenen güçlü Türk halkının olacaktır. Cumhuriyetimizi kutlarım.

 • Ey Türklerin parlayan ve yükselen yeni nesli: Bugünü biz kurduk ve cumhuriyetimiz kuşkusuz size emanet edilecektir.

 • Cumhuriyet bir onur ve yüksek fazilettir. Bu kurduğumuz cumhuriyet erdem ve şereftir. Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun.


Bu yazı 288 kere okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Ali: 👍
2019-06-07 13:07:20
Admin: :D
2019-05-26 21:20:30
2019-05-26 21:18:29
Sinem: 👏
2019-05-24 00:46:34