23 Nisan Sözleri


Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu ve daimi lideri olan Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan etmiş olduğu özel gün resmi olarak tatildir. Eski dönemlerde resmi törenlere ek olarak TV, gazete ve dergilerde hissedilen duygulara yer verilirdi. Günümüzde ise buna ek olarak kullanılan sosyal medya platformlarında paylaşılan 23 Nisan Sözleri ile yaşanan coşku daha da artış gösterir. Özellikle yaygın olarak kullanılan ve büyük etki yaratan twitter, instagram ve facebook gibi alanlar daha çok tercih edilir. Bugüne özel olarak, hem Mustafa Kemal Atatürk’ün söylemiş olduğu önemli sözlere hem de Türk halkının hissetmiş olduğu hisler paylaşılır.

Küçük Hanımlar, Küçük Beyler!

Atatürk’ün umut ışığı olarak gördüğü ve geleceği onlar üzerine kurduğu çocuklarla ilgili söylemiş olduğu sözler büyük etki yaratmıştır. Çocuklar için 23 Nisan Sözleri kapsamında belirttiği “Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizlersiniz” sözü her yıl platformlarda paylaşılır. Ve diğer kullanıcılar tarafından beğenilip, kendi sayfalarında yer vermesiyle de dünya gündeminde yerini alır.

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.

Yararlı Bilgiler