Akrep Burcunun Anlaştığı Burçlar | Akrep Burcu Özellikleri

Bu Yazımızda Akrep Burcunun Anlaştığı Burçlar, Akrep Burcunun Fiziksel Özellikleri, Akrep Burcunun Özellikleri Nelerdir, Akrep Burcunun Uğurlu Sayısı, Akrep Burcunun Yükseleni, Akrep Burcunun Zayıf Yönleri, Akrep Burcunun Zıt Burçları Detaylar Yazımızda.

Akrep Burcunun Anlaştığı Burçlar | Akrep Burcu Özellikleri
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 20:46
175

Akrep Burcunun Anlaştığı Burçlar

Burçların uyum içerisinde geçindikleri ve tam manası ile zıtlaştıkları karakterler bulunmaktadır. Hele ki söz konusu olan burç akrep ise karşınızdaki kişinin çok da bir şansının olmadığını da açıklamak gerekmektedir. Bu konuda akrep ile kafa tutacak ve üstesinden gelecek herhangi bir burcun olmadığı ve rekabete girildiği zaman her zaman üstün gelecek olan burcun akrep olacağı da altı çizilmesi gereken gerçeklerdendir. Akrep burcunun anlaştığı burçlar da tabi ki bulunmaktadır. Bu konuda ikizler burcu ön plana çıkmaktadır. Akrebin sıkı sıkıya bağlı olduğu kuralara uyum sağlamak konusunda daha doğrusu umursamak konusunda bir gerginliği olmayan ikizler kısa sürede kendi enerji akının içerisine akrep burçlarını da dahil edebilmektedir.

Sosyal İlişkilerde Akreplerin Çekmiş Olduğu Sıkıntılar Nelerdir?

Akrep burcunun anlaştığı burçlar konusu irdelenirken bir diğer yandan da akrep burcunun sosyal olmasını ve bir toplulukta kabul görmesini güçleştiren noktalar hakkında da kesinlikle fikir sahibi olunması gerekmektedir. Bu konuda alının ya da alınmayın içten pazarlıklı ve kendi planlarınızı uygulamaya çalışmanız ön plana çıkmaktadır. Dünyanın sizin planlarınız etrafında dönmediği kesinlikle artık fark etmeli ve kabul etmelisiniz. Özellikle birinin sözünü inlemek ve onlara uyum sağlamak ile alakalı sorunları olan burçların akrepler ile olan ilişkilerden tamamen kaçındıkları da eklenmesi gereken en önemli ve aydınlatıcı detaylardan bir tanesidir.

Her burç arasında tabi ki  kişisel özellikler sebebi ile ya da ilişkinin gelişme sürecinde olan kriterler sebebi ile çekim oluşmuş olabilir. Bu süreç içerisinde Oğlak ve Akrep arasında bulunan çekimin yadsınamayacak kadar yüksek olduğu de eklenmesi gereken noktaların başında gelmektedir. Akrep burcunun çekim alanı da aynı oğlakların sahip olduğu gibi bir hayli yüksektir. Bu iki burcun birbiri hakkındaki merakı çekimi yaratan ana faktörlerden bir tanesidir. Kişilerin dış görünüşü sebebi ile bu şekilde iç içe oldukları çekim alanı da artış göstermektedir.

Tanışıp birbirini çok iyi tanıyan oğla ve akrep burcu arasında bu çekimin az da olsa azalabileceğini belirtmeden de geçmemek gerekmektedir. Akrep burcunun anlaştığı burçlar kategorisi içinde bu küçük açıklama ile başı çeken oğlaklar olmaktadır.

Aslan ve Akrep Uyumlu İki Arkadaş Olabilirler Mi?

Akrep burcunun anlaştığı burçlar arasında kesinlikle sıkıntılı olan burç varsa ve akrep ile zıtlaşan bir burç arıyorsanız aslan burcuna bakmalısınız. Aslan burcu kendi isteklerini yerine getiren ve bunun aurasına dahil olan kişiler ile olmak isterken akrep burcu da herhangi birinin emrine göre ya da onun planına göre hareket etmeyi kendine yedirebilecek bir burç değildir. Süreç ile alakalı olarak yükselenlerin de etkisinin oldukça büyük olduğunun bilinmesi gerekmektedir. Aslanın baş kaldırıcı tavrı ile akrebin liderliği birbiri ile kesinlikle örtüşmemektedir.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072876478/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x