Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Aslan Burcunun Zayıf Yönleri | Aslan Burcu Erkeği Zaafları

Aslan Burcunun Zayıf Yönleri | Aslan Burcu Erkeği Zaafları

Bu Yazımızda Aslan Burcunun Zayıf Yönleri, Aslan Burcu Kişilerin Sosyal ve Aile Hayatları, Aslan Burcu Olumlu ve Olumsuz Özellikleri, Aslan Burcu Gıcık Yönleri, Aslan Burcu Erkeği Zaafları Detaylar yazımızda.

Aslan Burcu Gıcık Yönleri

Aslan burcu hemen hemen herkesi yönetmeyi seven, fiziksel özellikleri ile dikkat çekmeye bayılan ve çoğu zaman da istediği dikkati çekmekte olan bir burçtur. Tabi her ne kadar güçlü bir burç olsa da Aslan burcunun zayıf yönleri de bulunmaktadır. Aslan burcu özelliğine sahip kişiler genel olarak yürürken bile asaletini belli eden kaliteli kişilikler olarak adlandırılabilir. Ancak bütün bu egolu ve ağır görünümlerinin altında oldukça yumuşak, etrafı sakinleştiren bir yapı bulunmaktadır.

Bu nedenle de çoğu burca sahip kişiler tarafından sevilen bir burçtur. Hatta diğer insanlar üzerindeki etkileri onları oldukça mutlu eder. Çünkü deyim yerindeyse insanları büyüleyen bir yapıları bulunmaktadır. Genelde herkes alımlı ve dikkat çekmeye yönelik yaşayan Aslan burçlarına oldukça dikkat etmektedir.


Aslan Burcunun Zayıf Yönleri | Aslan Burcu Erkeği Zaafları

Aslan Burcu Kişilerin Sosyal ve Aile Hayatları da Olumlu mudur?

Aslan burcuna sahip kişiler sosyal olmayı tercih eden kişilerdir. Her zaman dikkat çekmeyi seven bu burç aynı zamanda hem ailelerine karşı hem de arkadaşlarına karşı oldukça iyidirler. Aslan burcunun zayıf yönleri arasında biri de budur. Daha doğrusu zaafları aile ve sosyal ortamlardır. Aslan burcu oldukça ciddi yaşar ve aile ile arkadaş arasındaki dengeyi oldukça dengeli şekilde sağlar. Yalnız Aslan burcunda dikkat edilmesi gerekilen noktalardan biri de yaptıkları eleştirilerdir. Genelde kişileri kırıcı şekilde gerçekleşen bu eleştirilerin farkında olmazlar. Hatta çoğu zaman da kişiler ne yazık ki problem yaşayabilir.

Aslan Burcunun Zayıf Yönleri Onları Daha Güçsüz Kılar mı?

Aslan burcunun zayıf yönleri ne yazık ki oldukça fazladır. Aslında bu zayıf yönlerin bazılarını kendileri bile anlayamazlar. Çünkü davranış biçimleri kendi kişiliklerine göre belirlenmiştir. Bu zayıf yönlerini sıralamak gerekirse de kişiler biraz şaşırabilir.

Öncelikle Aslan burcu kişiler her daim liderlik taslamaya yönelik bir hareket gösterirler. Taslamaya çalıştıkları bu liderlik bazı kişilerin hoşuna gitmeyebilir. Bu nedenle de kişileri üzebilir. Kendi gibi düşünen kişiler ile çatışmalar yaşayarak bir takım sorunların açığa çıkmasına sebep olabilirler.

Aynı zamanda bir ortamda sohbet edilirken her zaman konuşmak isteyen Aslan burcudur. Bir şeye karar verilecekken bile Aslan burcu son sözü söylemek için elinden geleni yapar.

Ilişkilerde veya arkadaşlıklar da küslük söz konusu olduğu zaman gurur yaparak arkadaşlarından veya sevgilisinden uzaklaşır. Kesinlikle kendisi ilk adımı atmaz. Uzun yıllar küs bile kalabilmektedir.

Herhangi bir ilişki yaşarken Aslan burcu kesinlikle yönlendirilmek istemez. Aksine yönlendirmeye yönelik bir takım davranışlarda bulunur. Ve bu özelliği sebebiyle de çoğu zaman ilişkilerinde kaçınılmaz tartışmalar söz konusu olabilir.

Aslan Burcu Zayıf Yönlerine Rağmen Oldukça İyi İnsan mıdır?

Aslan burcunun zayıf yönleri elbette bulunur. Ancak buna rağmen her daim mantıklı olan, sevdiği kişi ile anlaşmayı bilen, sakin ve tutarlı bir yapıya sahiptir.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072906457/


Bu yazı 2519 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x