yandex

Aslan Burcunun Zayıf Yönleri | Aslan Burcu Erkeği Zaafları

09.10.2017
96
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-

Bu Yazımızda Aslan Burcunun Zayıf Yönleri, Aslan Burcu Kişilerin Sosyal ve Aile Hayatları, Aslan Burcu Olumlu ve Olumsuz Özellikleri, Aslan Burcu Gıcık Yönleri, Aslan Burcu Erkeği Zaafları Detaylar yazımızda.

Aslan Burcunun Zayıf Yönleri | Aslan Burcu Erkeği Zaafları

Aslan burcu hemen hemen herkesi yönetmeyi seven, fiziksel özellikleri ile dikkat çekmeye bayılan ve çoğu zaman da istediği dikkati çekmekte olan bir burçtur. Tabi her ne kadar güçlü bir burç olsa da Aslan burcunun zayıf yönleri de bulunmaktadır. Aslan burcu özelliğine sahip kişiler genel olarak yürürken bile asaletini belli eden kaliteli kişilikler olarak adlandırılabilir. Ancak bütün bu egolu ve ağır görünümlerinin altında oldukça yumuşak, etrafı sakinleştiren bir yapı bulunmaktadır.

Bu nedenle de çoğu burca sahip kişiler tarafından sevilen bir burçtur. Hatta diğer insanlar üzerindeki etkileri onları oldukça mutlu eder. Çünkü deyim yerindeyse insanları büyüleyen bir yapıları bulunmaktadır. Genelde herkes alımlı ve dikkat çekmeye yönelik yaşayan Aslan burçlarına oldukça dikkat etmektedir.

Aslan Burcu Kişilerin Sosyal ve Aile Hayatları da Olumlu mudur?

Aslan burcuna sahip kişiler sosyal olmayı tercih eden kişilerdir. Her zaman dikkat çekmeyi seven bu burç aynı zamanda hem ailelerine karşı hem de arkadaşlarına karşı oldukça iyidirler. Aslan burcunun zayıf yönleri arasında biri de budur. Daha doğrusu zaafları aile ve sosyal ortamlardır. Aslan burcu oldukça ciddi yaşar ve aile ile arkadaş arasındaki dengeyi oldukça dengeli şekilde sağlar. Yalnız Aslan burcunda dikkat edilmesi gerekilen noktalardan biri de yaptıkları eleştirilerdir. Genelde kişileri kırıcı şekilde gerçekleşen bu eleştirilerin farkında olmazlar. Hatta çoğu zaman da kişiler ne yazık ki problem yaşayabilir.

Aslan Burcunun Zayıf Yönleri Onları Daha Güçsüz Kılar mı?

Aslan burcunun zayıf yönleri ne yazık ki oldukça fazladır. Aslında bu zayıf yönlerin bazılarını kendileri bile anlayamazlar. Çünkü davranış biçimleri kendi kişiliklerine göre belirlenmiştir. Bu zayıf yönlerini sıralamak gerekirse de kişiler biraz şaşırabilir.

Öncelikle Aslan burcu kişiler her daim liderlik taslamaya yönelik bir hareket gösterirler. Taslamaya çalıştıkları bu liderlik bazı kişilerin hoşuna gitmeyebilir. Bu nedenle de kişileri üzebilir. Kendi gibi düşünen kişiler ile çatışmalar yaşayarak bir takım sorunların açığa çıkmasına sebep olabilirler.

Aynı zamanda bir ortamda sohbet edilirken her zaman konuşmak isteyen Aslan burcudur. Bir şeye karar verilecekken bile Aslan burcu son sözü söylemek için elinden geleni yapar.

Ilişkilerde veya arkadaşlıklar da küslük söz konusu olduğu zaman gurur yaparak arkadaşlarından veya sevgilisinden uzaklaşır. Kesinlikle kendisi ilk adımı atmaz. Uzun yıllar küs bile kalabilmektedir.

Herhangi bir ilişki yaşarken Aslan burcu kesinlikle yönlendirilmek istemez. Aksine yönlendirmeye yönelik bir takım davranışlarda bulunur. Ve bu özelliği sebebiyle de çoğu zaman ilişkilerinde kaçınılmaz tartışmalar söz konusu olabilir.

Aslan Burcu Zayıf Yönlerine Rağmen Oldukça İyi İnsan mıdır?

Aslan burcunun zayıf yönleri elbette bulunur. Ancak buna rağmen her daim mantıklı olan, sevdiği kişi ile anlaşmayı bilen, sakin ve tutarlı bir yapıya sahiptir.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072906457/

0 0 oy
Sayfayı DeğerlendirBu Sayfayı Emoji İle Değerlendir.

Ben Yahya Güloğlu Eniyisozler.net adresinin kurucusu ve sitenin sahibiyim. 2017'de sizlerin beğenisine sunduğumuz Eniyisozler.net adresini o günden bugüne kadar sizler sevdiklerinizle güzel sözler ve anlamlı mesajlar paylaşın diye yayınlıyoruz.Anlamlı sözler ve mesajların yer aldığı adresimizde şiir ve şairler gibi özel türleri de sizlerin beğenisine sunup sürekli yeniliyoruz. Bu adresin kuruluşunda amacım insanlarla sevinçlerimi ve hüznümü paylaşmaktı daha sonra profesyonel çalışma arkadaşları ile birlikte daha uzman bir ekiple sizlere ulaşmaya başladık. Ekibimde yer alan yazarlarımızın da kitap yazmasına ve kendi ideallerine ulaşmalarına bu adres sayesinde fırsat bulduk.Eniyisozler.net adresi olarak tüm okuyucularımız ve takipçilerimize teşekkür ederiz.
Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x